| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

 Arkın Gelenbe

Hayranım Diyenler : 13 kişi

Arkın Gelenbe Hakkında Yorumlar


Paylaş      

1975 YILINDA İSTANBUL DA DOĞMUŞTUR.ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI TEVFİK GELENBE NİN OĞLUDUR.

Arkın Gelenbe isimli sanatçının sitemizde kayıtlı çalışmaları

Yorumlar

Zübeyir YİĞİT - ( 7/30/2012 )
Kişiliği ve sanat alanında başarısından dolayı topluma kendini sevdirmiş bir sanat adamımızdır. Kendisini seviyorum. Ayrıca İzmir-de aramızda olacağından dolayı hem teşekkür ediyorum hem de vicahen tanışıp birlikte olacağımızdan dolayı da gurur duyuyorum.

Nermin Bereket - ( 11/8/2013 )
Babası son derece saygıdeğer ve Türk Tiyatrosuna büyük hizmetlerde bulunmuş kişidir. Fakat gerçekçi olalım. Arkın Gelenbe-nin bu büyük ustanın oğlu olmaktan öte pek de bir meziyeti yoktur. Tiyatroda varlığı neredeyse sıfır olduğu gibi bir kaç dizide kısa rolleri dışında da varlık gösterememiştir. Facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarında aşırı küfürlü saldırgan tavrını hiç tereddüt etmeden her fırsatta sergilediği için çokça tepki de almaktadır. Sanatseverler olarak Kendisinden ricamız Arkın Gelenbe olarak nasıl anıldığını çok da önemsemiyorsan bile o büyük adamın, Tevfik Gelenbe-nin evladı olarak da istesen de istemesen de anılacaksın ve lütfen onun adına leke getirme, bir sanatçıya yaraşır üslupta ol.


zeynep yılmaz - ( 1/11/2014 )
Arkın gelenbe kişiliği ile örnek bi insan olmanın yanında bilgi birikimi ve eğitimci yönüylede eşine zor rastlanır bir sanatçıdır . Yüreğindeki cesareti ve her daim adam gibi adam duruşuyla her zaman saygımızı kazanacaktır ... Er meydanı tiyatrodur dizi ve sinema oyuncularınıda orda görelim ;)

Arkın Gelenbe Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 103
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Paşhan Yılmazel      Lale Başar      Sevda Dalgıç      Serhan Atak      Erdem Başıbüyük      Christine Sohn      Şahan Gökbakar      Ata Demirer      Arkın Gelenbe      Rasim Aşın      Mîrza Metîn      Mirza Metin       Berfîn Zenderlioğlu      Ahmet Mümtaz Taylan      Yavuz Bingöl      Kerem Alışık      Songül Öden      Mustafa Üstündağ      Tuğba Ünsal      Kayhan Yıldızoğlu      Şinasi Yurtsever      Serda Kondeler Aktuna      Teoman Gelmez      Yaşam Kaya      Vedat Zar      Bilgesu Erenus      Kahraman Acehan      Nurhan Tekerek      Emre Karakoç      Devrim Evin      Şahika Tekand      İbrahim Edi Çatal      Demir Tokdemir      Tevfik Gelenbe      Aydın Orak      Dilan Güçer      Remzi Pamukçu      Zerrin Tekindor      Tamer Barış Ülger      Hande Melek     Tiyatro Kursu Başlıyor!
10 EKİM'den itibaren her PAZARTESİ Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
"İyilik Yayıncılığı" İsimli Sosyal Sorumluluk Projesi, Bir Çok Sevilen İsmi Bir Araya Getirdi
Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu'nda Oyunlar Devam Ediyor

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..