| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

Oyun Hakkında Yorumlar
Günlük Müstehcen Sırlar (16+)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları

Başlangıç Yılı : 2011

Puan : 0.75 / 10    
Merak Edenler : 176 kişi


Paylaş      
Kadro :
Yazan: Marco Antonio de la Parra
Çeviren: Deniz Yüce Başarır
Yönetmen: Fikret Urağ
Dramaturg: Özge Ökten
Sahne ve Kostüm Tasarımı: Taciser Sevinç
Işık Tasarımı: Özcan Çelik
Efekt Tasarımı: Yusuf Tuncer

Oyuncular
Cengiz Tangör, Erkan Sever


Oyun Hakkında :
Günlük Müstehcen Sırlar, baskıcı bir rejimin kurbanı olmuş yaralı bir toplumun birbirine hapsolmuş insanlarını anlatıyor. Şili'de bir kız okuluna yakın bir parkta, iki adam karşı karşıya gelir. İkisi de teşhirci kılığındadır. Söz düellosu ile birbirlerinin kimliklerini deşifre etmek isterler. Diyalog ilerledikçe, öne çıkan egoları ve benimsedikleri felsefi teoriler çevresinde birbirlerine çeşitli kimlikler yüklerler.

Fotoğraf ve Videolar :Yorumlar

Pablo - ( 11/24/2011 )
Oyuncularin performanslari iyi ama senaryo surekleyici degil

Yelda - ( 11/26/2011 )
Oyuna bugün gittim. Oyundan çok oyuncuların performansları güzeldi. Mimikler ses tonlamaları vücut hareketleri iki yetenekli oyuncu, ama keşke başka bir oyunda olsalardı...

ezgi - ( 11/26/2011 )
oyunun süresi hakkında bilgisi olan var mı acaba?

mustafa - ( 12/14/2011 )
Oyuncuların performansı güzel ellerinden geleni yapmışlar fakat oyun çok sıkıcı gittiğime pişman oldum. Oyun seçiminde akıcı insanı 1-2 saatliğinede olsa başka dünyalara götüren güldüren düşündüren oyunlar seçilmiyor.

Mehmet BİRTEK - ( 1/19/2012 )
Oyuncular konular arası geçişlerde çok başarılı.Dekor harika.Süre 1 saat 10 dk.


ilker - ( 3/6/2012 )
bu kadar kaliteli iki oyuncunun oyunculuklarına yazık olmuş..insana hiçbirşey vermeyen sıkıcı bir senaryo..sıkıntıdan patlarsınız benden söylemesi..

NEDRET AKKALEM - ( 3/15/2012 )
Yazar; Şili-deki Pinochet faşist darbesinin etkilerini, çok değişik bakış açısıyla ve mesajlarla oyunlaştırmış.Sahneye konuş, yönetim, dekor ve oyuncuların performası tek kelimeyle muhteşem. Oyunu seyrederken, konunun Şili-deki cunta dönemini eleştirdiğini bilerek seyretmek ve buna göre değerlendirmek gerekir. Tek perdede, 75 dakika süren oyun, seyirciyi de içine çekerek, hem düşündürüyor hem de eğlendiriyor. Bu oyunu seyredenlere, aynı konuyu işleyen Ateşli Sabır (Postacı) oyununu da seyretmelerini tavsiye ederim.

ezgi - ( 3/16/2012 )
Ben yorumlara katilmiyorum.oyun cok etkileyiciydi.bittikten sonra dusunduren bir oyun.Oyuncularin performansina diyecek birsey yok.tekrar izlemek istiyorum .

Aysen - ( 4/7/2012 )
Oyunculukları çok güzel.İzlerken düşündüren bir oyun.Görülmeye değer.

emrullah ışık - ( 4/18/2012 )
oyun çok güzel. oyuncuları harika kostümleri mükemmel. terkar izlemeye gidicem.

Arzu - ( 9/17/2012 )
2012Mart ayında izledim.Aklımda kalan oyunculuk yeteneklerini en iyi şekilde sergiledikleri muhteşem bir performans ve insanı gerçekten düşündüren bir oyun olması..
Sanırım gerçekler bazen pek de düşündüğümüz gibi ya da dışardan göründüğü gibi olmayabiliyor..


Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 496
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

3. Türden Yakın İlişkiler - Başlangıç      Seneye Bugün      Kafesten Bir Kuş Uçtu (Guguk Kuşu)      Rita      Kösem Sultan      Şems!.. Unutma!..      Ödenmeyecek Ödemiyoruz      Eleni'den Mektuplar      Oğluma Bi Haller Oldu      Beni Unutma      BuluşmaHamlet      Largo Desolato      Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun      Bay Kolpert      Portakal Çiçeği Suyu      Etna      Hangisi Babası      Çiçu      Beautiful Burnout / Süpernova      Ölümüne      Rosenbergler Ölmemeli      Otobüs      Perşembenin Hanımları      Kazaen      Opera Komik      www.aşkbu-mu.com      Canlı Yayın      Disko 5 No'lu      Keşanlı Ali Destanı      İkna Teknikleri      Bölge Hastanesi      Savaştan Barıştan      Ölmüş Eşek      Arka Bahçe      Ateşli Sabır (Postacı)      Geri Çekilen Dünya      Bu Filmi Görmüştüm      Görünmeyen      Sezuan'ın İyi İnsanı      Ben Bertolt Brecht     


Tiyatro Kursu Başlıyor!
1 Mayıs'tan itibaren her ÇARŞAMBA Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..