| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

Oyun Hakkında Yorumlar
Çelik Manolyalar

Tiyatrokare

Başlangıç Yılı : 2010

Puan : 0.96 / 10    
Merak Edenler : 164 kişi


Paylaş      
Kadro :
Yazan: Robert Harling
Yönetmen: Mehmet Ergen

Oyuncular
Saadet Işıl Aksoy
Şenay Gürler
Suzan Aksoy
Suna Keskin
Oya İnci
Aslıhan Erguvan

2010-11 sezonunda oyuncu kadrosuna Nilay Duru ve Dicle Alkan eklenmiştir...


Oyun Hakkında :
Çelik Manolyalar, bir kuaför salonunda, hayata direnen kadınların mücadelesini anlatıyor. Aslında çelik yüreklerle savaşırken, manolya gibi solan bu kadınlar dış görünüşlerinde hiçbirşeye aldırmıyor gibi görünüp, süslenip, düğün hazırlığı yaparlarken, içlerinde hastalık, ölüm, yaşam mücadelesi vermektedirler.

Fotoğraf ve Videolar :Yorumlar

Semra Çalangu - ( 7/17/2010 )
Oyunu dün akşam ENKA açıkhava tiyatrosunda gördüm. Çok güzel, çok duyarlı, sıcacık, güzel esprilerle insanı güldüren ve aynı zamanda hayatın gerçekleri ile gözleri yaşartan sürükleyip götüren bir oyun. Oyuncular muhteşem! Sanki yanımızdan kalkıp kuaför salonuna gidiveriyorlar; sanki biz de o kuaför salonundayız ve sohbete karışıverecek gibiyiz. Tiyatro karede tekrar görmeye gideceğim.

demet kayalı - ( 12/10/2010 )
Oyunu2.defa izledim.oyun guzel yalnız daha evvel Saadet Işıl Aksoy oynuyordu.Değiştirmişler.Işıl aksoy kesinlikle daha başarılıydı ve oyuna renk katıyordu.


Çok İyi - ( 1/18/2011 )
Çok çok güzel bir oyun.Biraz hüzün içerse de insanı keyiflendirmeyi başarıyor.Hayata dönüp yeniden bakmayı sağlıyor.İzlemeye değer...

Gülay - ( 1/31/2011 )
Kesinlikle çok sıkıcı bir oyun. Oyuna 4 kişi gittik oyunun çabuk bitmesi için dua ettik maalesef 2 saate yakın sürüyor. Tavsiye etmem.

mete çam - ( 2/21/2011 )
akatlar kültür merkezinde izlediğim bu oyun son zamanlarda izlediğim en iyi performans oyunudur.duygu, düşünce , hüzün .. aklınıza gelebilecek her türlü duyguyu fazlasıyla veren ve insan olmayı hatırlatan çok güzel bir oyun. birbirinden değerli tiyatrocularımızı ayakta alkışlıyorum.

Anıl Ayvalıoğlu - ( 2/27/2011 )
Oyunu cidden çok beğendim.Beğendim ama oyunun seyirciye ne vermek istediğini anlamadım.Ya da yoktu da ondan anlamadım.Oyunda en beğendiğim isim NİLAY DURU-ydu.O ne güzel bir performanstır öyle.Gidilip görülmesi gereken bir oyun..

yeliz - ( 3/13/2011 )
bu oyuna giderken beklentim çok fazlaydı ama umduğum gibi değildi. Oya İnci ve Suna Keskin olmasaydı inanılmaz derecede sıkıcı olacaktı. Konu güzeldi ama anlatım yetersizdi.

ireemmm - ( 4/11/2011 )
yaa cok güzeldii vallaa cok begenddiimm canımmmm

Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 610
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Çelik Manolyalar      Leyla'nın Evi      Devr-i İstanbul      Dünyanın Ortasında Bir Yer      Bir Yaz Gecesi Rüyası      Dört Kişilik Bahçe      Alemdar      Surname 2010      Zırhlı Kurt      Kadın Hayattır Memattır Kadın      Aşk Halleri      Marat-Sade      Tehlikeli İlişkiler      Arzunun Onda Dokuzu      Ben Sinema Artisti Olmak İstiyorum      Koşkoş Hazine Peşinde (Çocuk Oyunu)      Macbeth      İntiharın Genel Provası      Lades Ya Da Aile Ocağı      Romeo ve Juliet      Kadın Sığınağı      Bir Delinin Hatıra Defteri      Bir Savaş Hikayesi      Büyük Sultan Oviedolu Katalina      Dün Gece Yolda Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu      Fosforlu Cevriye (Müzikal)      Geç Kalanlar      Genç Osman      Hüzzam      Kerbela      Krem Karamel      Moskova - Petushki Yolun Sonu      Nâzım Hikmet'in Memleketimden İnsan Manzaraları'ndan Onbir Tablo      Tek Kişilik Şehir      Soğuk Bir Berlin Gecesi      Sinek Kadar Kocam Olsun Başımda Bulunsun      Trafik Cezası      Yaban      Büyümek İstiyorum (Çocuk Oyunu)       Herkes Sihirbaz Olacak (Çocuk Oyunu)     


Tiyatro Kursu Başlıyor!
1 Mayıs'tan itibaren her ÇARŞAMBA Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..