| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

Oyun Hakkında Yorumlar
Basit Bir Ev Kazası

Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu

Başlangıç Yılı : 2008

Puan : 8.21 / 10    
Merak Edenler : 3234 kişi


Paylaş      
Kadro :
Yazan-Yöneten: Murat İpek
Oynayan: Günay Karacaoğlu

Dekor ve Kostüm Tasarım: Barış Dinçel
Müzik: Çiğdem Erken
Yapım: Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu


Oyun Hakkında :
Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncusu Günay Karacaoğlu, tek kişilik komedi “Basit Bir Ev Kazası” oyunuyla tiyatro seyircisiyle buluşuyor. Murat İpek’in yazıp yönettiği “Basit Bir Ev Kazası”, hayatında gerçekler ve hayalleri arasında gelgitler yaşayan, aradığı aşkı bulamamış bir ev kadınının yaşadıklarını ve kurduğu hayal dünyasında mutluluğu arayışını anlatılıyor. “Basit Bir Ev Kazası” oyununun prömiyeri, 15 Şubat Cuma akşamı 20:30’da, Muammer Karaca Tiyatrosu’nda yapılacak.

“Basit Bir Ev Kazası” oyununda Günay Karacaoğlu’nun canlandırdığı “Songül” karakteri her kadının günlük yaşamında zaman zaman aklından geçenlere, düşlerine, isteklerine dair dile getiremediklerini cesurca dile getiriyor. Kadınların, aşka, evliliğe, aile kavramına ve genel olarak hayata bakışına bir ayna tutuyor. Bunu yaparken kimi zaman güldürüyor, kimi zaman hüzünlendiriyor.

En son “Bana Mastikayı Çalsana” oyunuyla tiyatro sahnesinde izlediğimiz Günay Karacaoğlu, “Basit Bir Ev Kazası” oyununda kara mizah öğelerini kullanarak eğlenceli bir dille kadınların dünyasına hem kadınlara hem de erkeklere anlatıyor.

İki perdelik komedi oyununun dekor ve sahne tasarımı Barış Dinçel, müzikleri Çiğdem Erken tarafından hazırlandı.

“BASİT BİR EV KAZASI”

Eğer kocanız 15 yıldır kapıdan hep aynı şekilde giriyor, hep aynı yere çantasını bırakıp klozetin kapağını 15 yıldır açık bırakıp fermuarını koridorda çekiyorsa, hele birde evliliğinizi “Eh! Artık zamanıdır…“ diyerek yapmışsanız emin olun siz de ziyan ve zebil ( ! ) olmuş kadınlar kulubüne üyesiniz.

Aslında Songül, hepimiz kadar cesur aynı zamanda hepimiz kadar ürkek. O en az bizim kadar gerçekçiyken, Merzifon saat kulesinin dibinde romantik bir buluşma hayal edecek kadar da ayakları yerden kesik.

Doğal olarak aşksız bir hayatı yaşanmış saymayan Songül, savrulduğu Brezilya dizilerinden, bizi yazmaya çalıştığı romanın kıyılarında dolaştırıp, kara mizah bir kahkaha tufanına götürüyor. Onun kendini aşma serüveni aslında yaşadığımız toplumun kendini aşma serüveninden de çok farklı değil.

Bu nedenle Songül hayatına bizim için komik bir pencere açarken, aşk romanında “Genç ve güzel kadın kırılan gururunu ve onurunu bir kenara bırakıp İspanya’dan Merzifon’a uzanan çileli dans hayatını düşündü.” Hayal ettiklerini hatırladı ve kendi kendine dedi ki. “Artık ben iyi ve muhteşem sevgililer hayal etmeyeceğim. Çünkü bu hayaller sonra hayalete dönüşüyor“ demeyi de ihmal etmiyor.


Fotoğraf ve Videolar :


Oyun Hakkında Haberler :

- Basit Bir Ev Kazası; Kadınlar Kulübüne Üye Olmak İsteyenlere...
- 7. Sezonu Deviren Basit Bir Ev Kazası, Trump Tiyatro Salonu'nda

Yorumlar

Özden Aytaç - ( 12/16/2008 )
Uzun zamandir boyle guzel bir tiyatro eseri izlememistim. Tek kelimeyle muhtesem bir performans ...İki saat boyunca gözlerimi kırpmadan izledim.Oyun cikisinda yanak kaslarim agriyordu ...Agzina, yuregine ve emegine saglik sayın Karacaoglu sayenizde harika bir aksam gecirdim.

burak - ( 12/25/2008 )
harika

ENGİN ÇOLAKOĞLU - ( 12/24/2008 )
NE YAP ET MUTLAKA SEYRET HARİKA BİR OYUN

aysun - ( 11/28/2008 )
ben hayatımda bu kadar çok güldüğümü hatırlamıyorum. Bu kriz ortamından sizi alıp götürecek bir oyun :)

gizli - ( 11/23/2008 )
gerçekten süperrr mükemmel ötesi bi tiyatroo

M.Salih Dölen - ( 12/1/2008 )
Harikulade bir oyun ve oyuncu. Tek kişilik dev bir oyun.Sahnede muhteşem bir hanım ve inanılmaz bir oyun.Herkese tavsiye derim.Mutlaka görülmesi gereken bir eser.

şükran havadar - ( 11/2/2008 )
tiyatkosuna hiç gidebilme imkanım olmadı ama müthiş bir oyuncu dizilerinden çok beğeniyorum.her rolün hakkını veren bir sanatçı hele yarım elma dizisindeki perförmansına bayıldım çok tekrarlarını izledim yine olsa yine izlerim.çok şekersin. gülaaaaaaay

Özlem BAYRI - ( 1/24/2009 )
Oyunu dün gece izledim.Yalova''daydı.ve çok keyifli çok güzel bir gece geçirdim.Tekrar gelse aynı keyifle tekrar izlerim. Günay hanımın emeğine yüreğine sağlık:) ve oyunu yazan Murat İPEK i de tebrik ediyorum bu kadar mı güzel anlatılır bizim dünyamız:)

Sedat Akyol - ( 1/23/2009 )
Kopyala yapıştır senaryolarla kapalı gişe oynayan filmlere inat ; haksız yere tiyatronun ne kadar ihmal edildiğini tekrar vurgulamak gerekir sanırım.. Oyun süperdi Günay hanımı yürekten tebrik ediyorum ..Başarılarının devamı dileğimle


Murat POLAT - ( 1/20/2009 )
Harika bir monolog :)

MİHRİCAN - ( 1/15/2009 )
BİR İNSAN TİYATROYA BU KADAR YAKIŞIR VE SAHNEYİ BU KADAR DOLDURUR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM ÇOK SÜPREDİ

berkay - ( 1/8/2009 )
çok müthiş bir oyun mutlaka gidilmesi gerekir

ozan - ( 2/3/2009 )
şimdi galadan geldim hemen yazayım dedım müthiş bir komedi sıkılmadan izledim murat ipek harika yazmış günay karacaoğluda müthiş oynamış gidin görün diyecek bir şey yok....10/10

oyunlar biletix güncelleme - ( 2/4/2009 )
11 Şubat Çarşamba
Oyun Atölyesi - Istanbul
13 Şubat Cuma
Muammer Karaca Tiyatrosu - Istanbul
14 Şubat Cumartesi
Halis Kurtça Kültür Merkezi -Göztepe Kadıköy - Istanbul
16 Şubat Pazartesi
Yunus Emre Kültür Merkezi (Büyük Salon) - Istanbul
14 Mart Cumartesi
Caddebostan Kültür Merkezi - Istanbul


nurcan - ( 2/2/2009 )
sitenizden görerek oyunu çok merak ettim. en kısa zamanda gideceğim. Ancak 15 Şubat değil, 13 Şubat Cuma akşamı olacak oyunun prömiyeri. bilgilendirmede hata var, bilginize.

SERVET GÖZÜKARA - ( 2/4/2009 )
29 MART DA CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZINDEKİ OYUN ÜCRETSİZ YAZMİŞSINIZ AMA GİŞE ÜCRETLİ DİYOR

- ( 2/5/2009 )
29 Mart''taki ücretsiz oyun geçen sezondu, dünya tiyatrolar haftası sebebiyle ücretsiz oynanmıştı. Siz eski haberlerden okumuş olmalısınız..

Bu yıl için böyle bir bilgi henüz yok


levent hatice - ( 2/6/2009 )
muhteşem bir oyunculuk müthiş bir performans...

oyun günü bilgilendirme - ( 2/7/2009 )
ısparta
burdur
denizli
muğla
turne ..basit bir ev kazası ege de ..


oyun için HAKKI DEVRİM YORUMU fevzi ozturk - ( 2/11/2009 )
Bence bir stendap kraliçesi
Bismillah deyip söze Günay Karacaoğlu’nun adıyla gireceğim. Onu Janset’le (o da bir sevgilimdir) Yarım elma adlı televizyon komedisinde seyretmiş, çok beğenmiştim. Yakın zamanda ve Okan sayesinde üçümüzbir araya da geldik.
Ama salı akşamı Kenter Tiyatrosu salonunda sahnede onu, bana çok sevimli ve yetenekli gelen bu güzel çocuğun, Türk tiyatrosunun önemli yeteneklerinden biri olduğunu da idrak ederek seyrettim. Nasıl hazzettiğimi, neylesine gururlandığımı anlatmakta güçlük çekerim.
Oyunu yöneten, bence bundan da önemlisi «yazan» Murat İpek’i de, yanaklarından öpüp kutladıktan sonra, dar yerimde içimden gelenlerin bir kısmını olsun söylemeye çalışayım.

Basit Bir Ev Kazası adlı bu tek kişilik komedide Songül eviyle, kocasıyla, hayatla başı sonu olmayan bir kavgayı sürdürüyor.
Tek kişilik oyun, ister istemez stendap havasında. Ve anlatılan bir Orhan Veli, bir Sait Faik de değil. Kim peki? Dedim ya Songül! Böyle olunca çırılçıplak bir insanla karşı karşıya geliyorsunuz. Adeta saydam bir yaratık. Bir taraftan da bitmeyen romanını yazarken, içini dışını anlatıyor size. (Yahu ara sıra güzel bacaklarını gösterişi bile bu kadar mı sevimli, tabiî, adeta ilahî olabilir bir kadının?)
Bir not daha:
Bu çocuk stendap da yapsa, ben gider mutlaka seyrederim. Sahnede mucizeler yaratıyor, diyorum size; ve ben, eleştirirken huysuzluğundan, huşunetinden yanına varılmaz adamlardan biriyim. Dediğimi siz, artık ona göre değerlendirin!
ARKADAŞLAR BİR OYUN İÇİN BU KADAR İYİ YAZILAR YAZILMAZ TÜM TİYATRO SEVERLERİN BİLGİSİNE..


akdeniz... - ( 2/10/2009 )
oyun 24 şubat 2009 da Isparta
25 Şubat 2009 da Burdur...


aksam gazetesi haberini okuduktun sonra dikkatimi ceken ve hemen gidecegim oyun yaziyi paylasmak istedim fevzi ozturk - ( 2/9/2009 )

SADECE ''BASİT BER EV KAZASI'' MI?
Tiyatro sahnesinde ilk kez seyrettiğim Günay Karacaoğlu''nun oynadığı ''Basit Bir Ev Kazası''nı mutlaka görmelisiniz. Sahnede devleşen, bambaşka bir güzelliğe ve çarpıcılığa bürünen Günay, hiç de basit olmayan sıkı bir metnin hakkını öyle ustalıkla veriyor ki, şaşarsınız. Sesini ne kadar iyi kullandığı malum ama vücudunu gerçek bir enstrüman gibi kullanarak, ''tiyatrocu nasıl olmalıdır''ın altını çiziyor. Ben diyeyim Adile Naşit, siz deyin Bette Midler; Günay döktürüyor açıkçası. Oyun hangi konuma ve şartlara sahip olursa olsun dünyadaki tüm kadınların dertlerini-sıkıntılarını ve ıstıraplarını anlatıyor. Oyunun müzikleri Çiğdem Erken''e, dekor ve kostüm Barış Dinçel''e ait. Yazar ve yönetmen Murat İpek de bir kadın hikayesinin altından bu denli güzel kalkabildiği için en büyük alkışı hak ediyor.


irem - ( 2/9/2009 )
2 defa gittim.
3.kere gidicem.eşimi götürücem..kuzenimi götürdüm.arkadaşımı götürdüm.şimdi eşimi götürücem..sırayla tüm ailemi götürmek istiyorum.hem oyun..hem günay karacaoğlu..muhteşem:)


murat - ( 2/1/2009 )
ıste budur oyunculuk tıyatroculuk sanatcılık ne dersenız deyın mukemmel kelımesı yetersız kalıyoooooo

afranur - ( 2/20/2008 )
Çok güzel bir oyun.Umarım herkesin hoşuna gider.Zaten beğenilmeyecek bir oyun değil.Herkesin gitmesini tercih ederim.

ilayda - ( 2/18/2008 )
mütiş bir oyun

Semra - ( 2/17/2008 )
İnanılmaz bir oyun... Müthiş komik ve Müthiş hüzünlü gülsek mi ağlasak mı anlayamadık.... Mutlaka gidin

neslihan - ( 2/24/2008 )
tek kelimeyle harikaaaaaa. keşke herkesin izleme imkanı olsa

Lale SAYAR - ( 2/27/2008 )
merhaba,

ben oyunu izlemedim henüz,ama kişerin yorumlarından ve okuduklarımdan sonra şiddetle izlemek istiyorum.mart ayında da devam edecek mi,nasıl bilgi alabilirim?

Lale Sayar.gülşah - ( 2/28/2008 )
küçücük bir kadından dev oyunculuk 2 saat içinde hem aglayacak hem kahkaha atacaksınız mutlaka izleyinnnn

gülderen ;gülseren;seher;meryem - ( 3/29/2008 )
hayatımızda izlediğimiz engüzel tek kişilik gösteriydi teşekkürler GÜAY KARACAOĞLU!

YAŞAR - ( 4/4/2008 )
ŞALVAR GİYEN KOCALAR NEKADAR ŞANSLI...HİÇ OLMAZSA FERMUARLARINI AÇIK BIRAKMA ŞANSIZLIĞI YOK!...yeliz - ( 4/4/2008 )
OYUN YAZARI SN.MURAT İPEK:Düğmeli pantolon giyen ve çanta kullanmayan kocalarıda koca yerine koysaydınız daha iyi olurdu...Şimdi onların eşleri onlar hakkında nasıl karar verecekler?Geriye sadece klozet kapağının takibi kalıyor...okyanus gökçek - ( 3/24/2008 )
selam,zaten günay karaoğlu nu çok yetenekli ve çok başarılı bir ouncu olduğunu biliyordum ama bu songül karekterini böylesine iyi canlandırarak beni mest etti doğrusu.gerçekten tebrikler...tekrar izleyeceğim oyunu.sevgiler

evrim - ( 3/24/2008 )
çok başarılı bir oyundu izlerken çok keyif aldım. uzun zamandır bu kadar iyi bir oyun izlememiştim Günay Karacaoğlunun yüreğine sağlık, aysayada teşekkürler

çiğdem ateş - ( 3/24/2008 )
tek kelimeyle harika bir oyun... arkadaşlarımla gittim hepimiz çok beğendik. günay karacaoğlu muhteşemdi


selma gülbahar - ( 3/22/2008 )
kadının sorunlarını ve toplumun kadına biçtiği misyonu gayet iyi dilegetiren insanda farkındalık yaratan çok çok iyi bir oyun. çok eğlenceli bir anlatımı olduğu halde özellikle teması açısından sık sık hüzünlendiriyor da. tekrar seyretmeye değer bence.

onur bilgiç - ( 10/3/2008 )
günay karacaoğlunu çok beğeniyorum güzel bir oyuncu rolden role giren bir tip hangi rol olursa olsun hemen yapabiliyor bravo
ama bu tiyatroyu pek beğenmedim neymiş kadın hakları hem kadınlar eşitlik derler hemde kendilerini ön plana atmak isterler erkeklere karşı
bu nasıl bir zihiniyet anlamadım eşitilk istiyorlarsa öncelikle bir araya gelip öncelikle soru ve sorunlarımızı çözmeli sonra benzer ve farklı yönlerimizi belirlemeliyiz. böyle oyunlarla kadınlar hiçbir yere varamazlar böyle yapmaya devam ederlerse ilk insanlara doğru gidiş olur bilmeme anlatabildim mi


Fatma Yeni - ( 4/10/2008 )
Çok güzel bir oyun,kadınların pekçoğunun anlatmak isteyipte anlatamadığı,kaderine boyun eğip katlandığı yaşamlarını anlatan duygularını ifade eden bir öykü.Tabi buna müthiş oyuncu GÜNAY KARAOĞLU'nun performansını da ekleyince mutlaka izlenmesi gereken (özellikle de erkeklerin)bir oyun.

fatma özdemir - ( 4/24/2008 )
oyunu izleyemedim,fakat çok izlemek istiyorum manisaya gelmezmisiniz?gelirseniz sevinirim.

özlem - ( 3/25/2009 )
oyunu dün manisada izledim tekrar izlemeyi düşünüyorum çünkü tek kelimeyle mükemmeldi ve tabi günayy karacaoğluuu muhteşemdi.yüreğine sağlık çok güzel oynadı hüznü komediyi herşeyi yaşattı.çooook iyi bi oyuncu.ve tvde gözüktüğünden çook daha genç :).başarılar diliyorum kendisi

ayşe gül - ( 3/25/2009 )
gerçekten çok başarılı bir oyundu.günay karacaoğlu süperdi mutlaka izleyin...


Merve - ( 3/24/2009 )
Oyunu dün akşam Aydın''da kızımla izledim. Tek kelime ile harika idi. İsim yapmış, populer çoğu oyundan güzeldi. Konusu da hoştu. Fırsatı olan herkes izlesin. İnsanları ve duygularını alaya almayan, güldüren, düşündüren kaliteli bir oyun. Günay hanımın taklit ve rol yeteneği bir harika. Helal olsun. Artık cinsel öğelerin ve konuşmaların tiyatroya bile gimeye başladığı günümüzde çocuğunuzla rahat izleyebileceğiniz bir oyun. Tavsiye ederim.

leyla - ( 3/23/2009 )
günay abla ne desem şimdi az kalcak.o nasıl bir performans öyle.enerjisi hiç mi düşmez insanın.harikaydın.doğallığınla büyüledin.sana yeditepe istanbuldaykende bayılırdım,bu gecede bayıldım.çok güldürdün bizi.hep düşünürdüm insan güldürürken nasıl düşündürür diye,işte böyle oluyormuş.aydına geldiğin için çok mutlu ettin bizi. nolur hep gel olurmu?

pelin - ( 3/26/2009 )
SENİ ÇOOOOOKK SEVİYORUZZZ


Simge - ( 3/31/2009 )
Çok güzel bence

emel toran - ( 3/30/2009 )
yorumları okurken bile insan tekrar seyretmek istiyor.oyunu bu akşam kdz.ereğlide seyrettim.ellerine , ağzına ,yüreğine sağlık.umarım hep sizi sahnelerde böyle içindeki enerjiyi sığdıramamış olarak buluruz.tek kelimeyle muhteşem bir performanstı.gülmeye öyle ihtiyacımız var ki, katıksız tarafsız ve gerçek bir oyuncuyu kdz.ereğlide görmek beni çok mutlu etti.sizi çok seviyorum

mert turgay - ( 4/14/2009 )
yaşasın sadri alışık ödülünü değerli oyuncu günay karacaoğlu aldı..oyunu izlemiştim çok sevindim..

- ( 4/8/2009 )
www.aysaorg.com dan bilgi edinilebilir..

can taniş - ( 4/7/2009 )
arkadaşlar bu oyunun turne programını nereden öğrenebiliriz?

rrobot - ( 4/1/2009 )
süperrrrr

tolga durhan - ( 4/4/2009 )
tek kelimeyle olağanüstü bir performans..memlekette böyle oyuncularda varmış unuttuğumuz..

şenay - ( 4/7/2009 )
enerjin hiç bitmesin.allah nazarlardan korusun seni çok seviyorum

arzu - ( 4/7/2009 )
seyretmeyenin çok pişman olacağı gelmiş geçmiş en güzel tiyatro oyunu yüreğine sağlık günay.bundan daha iyisini yine günay karacaoğlu yapar eminim.iyiki varsın.

çinar sanat atolyesi - ( 4/5/2009 )
bugun izledik konya dt de
yerinde duramıyan zıpır gunay hanımı cok seviyoruz


başaran çiçek - ( 2/23/2009 )
bu kadar yorum bu kadar yazı..arkadaşlar bu akşam GÜNAY KARACAOĞLU Muhsin ertuğrul ödüllerinde EN İYİ KADIN ÖDÜLÜ aldı..bilginize..

ısparta - ( 2/24/2009 )
tek kelime ile muhteşem..tek kişilik performans harika ...gülerken düşündüren kahkahalara boğularak izleyeceğiniz bir oyun gitmenizi tavsiye ederim..

Mükemmel.. - ( 2/26/2009 )
Isparta''da ben de oyunu izleyenler arasındaydım..Güney Hanım gerçekten muhteşemdi.Basit Bir dünyasını son derece içten,komik bazı zamanlarda hüzünlü olarak dile getirmiş ki kendisini tebrik etmemek elde değil..Benim hayatımda izlediğim belki de en özel tiyatro oyunuydu..Kendisini çok seviyorum ve de başarılarının devamını diliyorum..

Can Taniş - ( 2/20/2009 )
Güney Karacaoğlu çok önceden beri en çok beyendiğim oyuncular arasındaydı.Kampüsde oyunun ilanını görünce o kadar çok mutlu oldum ki hemen gittim bileti aldım.Salı günü Isparta''da izleyeceğim..Bu muhteşem oyuncunun tiyatroyu hiç bırakmamasını sürekli tiyatro yapmasını ve de gene böyle il il gezip turneler yapmasını çok istiyorum..Oyunun harika olacağına eminim diyebilirim..

ayşe - ( 2/18/2009 )
süperrrrr

Antalya ? - ( 2/27/2009 )
Arkadaşlar oyun Antalya''ya ne zaman geliyor gelecek mi yada yazarsanız çok sevinirim?

mugla - ( 2/27/2009 )
bende bu aksam bu guzel oyunu ızledım ve emeği gecen herkese tesekkurler...tabı gunay hanımda cok basarılıydı...bu arada tv de gorundugunuzden cok zayıf gorunuyorsunuz:))))basarılar...yolunuz yenı bır oyunla tekrar buralara duser ınsallah

eda eynallı - ( 2/24/2009 )
çok güzel,müthiş

yusuf bozkurt - ( 3/4/2009 )
ne desem bilmiyorum standup ın yarısı gibi eşyalar olmasa ilk kadın stand up çı denirdi güzeldi

yeni oyunlar..www.biletix.com.. - ( 3/7/2009 )
Basit Bir Ev Kazası
14 Mart Cumartesi
Caddebostan Kültür Merkezi - Istanbul

Basit Bir Ev Kazası
21 Mart Cumartesi
Halis Kurtça Kültür Merkezi -Göztepe Kadıköy - Istanbul

Basit Bir Ev Kazası
04 Nisan Cumartesi
O.D.T.Ü KKM Kemal Kurdaş Salonu - Ankara

Basit Bir Ev Kazası
07 Nisan Salı
Oyun Atölyesi - Istanbul


harika - ( 3/14/2009 )
çok güzel bir oyun.yazanlarateş

gülay - ( 4/23/2009 )
walla çoooooooook güzel bir oyun tebriklr GÜNAY KARACAOĞLU izleme imkanı olanlar ltfn izleyin...

- ( 4/23/2009 )
şuan nerde oynuyo benim pek bilgim yoktur yardımcı olurmusunuz bende gitmek istiyorum

deniz - ( 4/23/2009 )
bu oyun bı daha ne zaman izmire gelicek ben nasıl kacırdım bunu yaaa :(:( günayyyyy izmiree gelllllll

oyun bilgisi - ( 4/23/2009 )
www.biletix.com ve www.aysaorg.com dan bilgi alabilirsiniz arkadaşlar

HINCAL ULUÇ A - ( 4/25/2009 )
SAYIN HINCAL ULUÇ SİZİ OBJEKTİF OLMAYA ÇAĞIRIYORUM.LÜTFEN YORUM YAPMADAN ÖNCE TÜM OYUNLARI İZLEYİNİZ.DAHASI SİZİN İÇİN AYIP.

bahadır eraslan - ( 4/18/2009 )
konyaya geleceğini duyunca günler öncesinden aldım bileti.Ve bu muhteşem kadının şovunu izleme onurunu yaşadım.Tek kelimeyle muhteşem bir oyunde.Günay karacaoğlu mu?Onu sölemeye gerek bile yok çünkü yorumlardan onun ne kadar kaliteli bir insan olduğu anlaşılabilir okuyanlar tarafından.Ancak sadece şunu söyleyebilirim bence o bir idol.Tek üzüntüm ise oyundan sonra ondan bir imza alamamak ve onunla resim çektirememekti.Çünkü inanılmaz bir kalabalık vardı.Arkadaşlara tavsiyem muhakkak izlesinler.Açıkçası karınları çatlayıncaya kadar güleceklerinin garantisini verebilirim.Ha bide oyun bitipte alkışlar arasında çıktıktan sonra aniden tekrar sahneye gelerek hala kendisini ayakta alkışlamakta olan seyirciyi o semapatik coşkusuyla onurlandırması ise çok şirin,komik ve gerçek sanatçının tanımını da yapmış olması bakımından çok manidardı.Teşekkürler günay abla umarım tekrar gelirsin.seni çok seviyorum sen bizim yarım elmamızsın....

mine meral öztürk - ( 4/20/2009 )
önce muhsin ertuğrul sonra sadri alışık ve şimdide afife jale komedi en iyi kadın alan sevgili günay ablamızı yürekten kutluyoruz.seni çok seviyoruz.nice ödüllere.

semra ÖRS AKAY - ( 4/19/2009 )
tek kelimeyle mükemmeldi bence yüreginize saglık günay hanım sizi çok begeniyoruzz..


sie - ( 4/21/2009 )
cok güzellllllllll


sedat kara - ( 4/22/2009 )
Belliydi boyle oyunculuk gormemistik.cok etkileyici cok komik cok sempatik kutluyorum gunay hanim


esra - ( 5/6/2009 )
inanılmaz inanılmaz inanılmaz derece bir oyun..günay zaten başlı başına süper,oyunu tamamen yaşayarak izliyosunuz.yani çok hayatın içinden . şiddetle tavsiye ediyorum .oyun başladı gülmeye başladık bitti hala gülüyoduk . seni çok seviyorum günayım elma şekerim pıt pıt ım ... :)

erdem..3 ödül birden.. - ( 5/3/2009 )
bol ödüllü oyun olmuş ..iyiki kaçırmamışım..

esra - ( 4/30/2009 )
Harika bir oyun.
Günay Hanım sahnede tek başına harika bir oyun çıkarmış.
Sahnede tek başına oyun çıkarmak ve oyunu hep yukarda tutmak çok zordur ve o bunu başarıyor.
Tebrikler...


- ( 4/30/2009 )
oyun muhteşemdi izlemenize tavsiye ederim

ufuk orcan - ( 5/13/2009 )
13 yasindaki oglum uykusu geldigi halde sonuna kadar izlemekte israr etti.Boyle bir performans,bu kadar surukleyisi,hem dusunduren hemde gulduren...... Emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler ...

büşra altıntaş - ( 5/14/2009 )
idare eder

şebnem bingül - ( 5/12/2009 )
son yıllarda izlediğim en iyi oyun en iyi performans hem oyunun metni açısından hem de oyunculuk bakımından çok etkileyici aldığı bütün ödülleri fazlasıyla haketmiş emeği geçen herkesi tebrik ediyorum....

buse - ( 6/2/2009 )
harika bir tiyatro bu tiyatrayo gittim cok guzel bir tiyatro komik bir tiyatro super bir şey cok guzel bir performansı var nuhteşem....

mesut bilgin - ( 6/4/2009 )
arkadaşlar bu oyun avrupa tek kişilik oyunlar festivaline davet edilmiş..türkiyeden sadece basit bir ev kazası gidiyor..

berfin - ( 10/14/2009 )
bu oyunu nerede izleyebilirim çok merak ediyorum oyunu metni bulmak istiyorum

semra - ( 10/16/2009 )
çok çok çok güzel bir oyundu günay karacabey mükemmeldi. herkese izlemelerini tavsiye ediyorum...

- ( 10/20/2009 )
aa olmazki noldu bu siteye ne guzel yorum yazmıştım gitmiş..nerede eski yorumlar?

meltem - ( 11/4/2009 )
ooo yasasın oyun samsunda..kesin izliycem..

Özlem - ( 11/9/2009 )
Sonunda oyun Trabzon a geliyor çok keyifli olacak :)

BENAY ÇANKAYA - ( 11/9/2009 )
TEK KELİMEYLE HAYRAN KALDIM

alptegin aydınlık - ( 11/10/2009 )
mükemmel bir gösteri,günay karacaoğlu mükemmel bir performans sergiliyor,oyunu Trabzon da seyrettim,yeni oyunlarla Günay hanımı tekrar izlemek istiyoruz......

cüneyt - ( 11/10/2009 )
çok güzel oyun

MUSTAFA - ( 11/11/2009 )
OYUNU TRABZONDA İZLEDİM ÇOK SÜPERDİ. GÜNAY KARACAOĞLU YÜREĞİNE SAĞLIK.

zeliha - ( 11/13/2009 )
çok güzeldi... ince çizgiler üzerinde gezinen cümlelerle dolu ve bu incelikle vuruyor.

ayşe - ( 11/13/2009 )
rize de süpeeeeeerdi.teşekkürlerrrrrrr.

özlem - ( 11/13/2009 )
teşekkürler günay karacaoğlu, artvin-e de geldiğin ve bize de bu keyfi yaşattığın için. harikaydı..

gülşah - ( 11/16/2009 )
tek kelimeyle olağanüstü bir performanstı okulca gttık ve inanılmazdı bızımle fotograf çekıldıgınız için tekrar teşekkurler... rizedennnn...:)

osman - ( 11/17/2009 )
çoooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkgüzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllll

burcu... - ( 11/29/2009 )
Hayranlıkla izlediğimi söyleye bilirim..oyuna girerken sıkılcağımı düşünmüştüm ama ç0ok keyifliydi hatta hiç bitmesin istedim=)gerçkden tebrik ediyorum emeğinize sağlık=)

caner - ( 12/19/2009 )
tek kelimeyle muhteşem çıktığımda gülmekten boğazımın ağrıdığını hissettim:d

ismail - ( 12/19/2009 )
mükemmel bir performans tebrikler Günay KARACAOĞLU

aylin mert - ( 12/20/2009 )
dün gece sefaköy kültür merkezinde izledim.muhteşem bir oyuncu gördüm sahnede o nasıl bir performans nasıl bir oyun gücü..bütün ödülleri hakkıyla almış..bir ödülde benden.

nilgün - ( 12/30/2009 )
Harika bir oyun ve fevkalade bir performans, izlerken güldüren ve aynı zamanda düşündüren bir oyun...

nazlı - ( 1/1/2010 )
bu oyunu daha önceden izlemiştim gerçekten çok başarılı bir oyun zaten birçok kişi tarafından beğenilmesinden belli gitmeyen herkezin gitmesini tavsiye ediyorum

jkyasduy - ( 1/12/2010 )
ben izledim spr hatta karacaoğluyla fotoğrafım bile var

merve - ( 1/15/2010 )
tek kelimeyle müthiş bir oyuncu, harika bir performans herkes mutlaka izlesin.

nehir - ( 1/16/2010 )
çok süperdi tiyatro sevmeyen eşim bile bayıldı

ikbal erdogan - ( 1/26/2010 )
Ben çok merak ettim bu oyunu çok başarılı bulduğum bir oyuncuydu zaten.İzmir-e gelince koşrak gideceğim.Bu oynun kitapı piyasada varsa almalıyım.

nihal sarıca - ( 1/29/2010 )
hem ağladım hem güldüm tebrikler....süperdi tek kelimeyle

gülenay - ( 1/29/2010 )
hayatımda izlediğim en iyi oyun

Akif - ( 1/30/2010 )
İnanılmaz bi performans mükemmel oyun.. Tiyatroya aşık edecek kadar güzeldi..
uzun zamandır izlediğim en güzel tiyatro ve performanstı


zeynep - ( 2/1/2010 )
biraz küfürlü ama kesinlikle izlenmesi gereken harika bir oyun!

yasemin - ( 2/3/2010 )
ben 12 yaşındayım belki çok deneyimim yok ama rezalet bir oyundu bir kere çok küfürlüydü insanların nesine bu kadar süper süper diye yorum yaptığını anlayamadım ya insanlar çok sığ ve gündem maddesi küfür ama tebrikler insanların ilgisini çekmeyi başarmışlar (oyuncuya sözüm yok başarılıydı)ayrıca bence küfürün araç olmaktan çıkıp amaç olması yonlış

Jasmin eliz walec - ( 2/5/2010 )
bence çok güzeldi çok eğlenceli ve komikti bayıldım ben dahil bütün salon kahkaha attık ben daha önce hiç türkçe tiyatro izlememiştim benim için güzel bir ilk oldu!:)

zeynep - ( 2/9/2010 )
oyunun süperliği karşısında tutuldum kaldım.yazacak birşey bulamadım harikaaaa,muhteşemmmmm,süperrrrrr.mutlaka gidin görün

selin özgün - ( 2/9/2010 )
sanki evimizin salonunda yakın bir arkadaşımızı dinler-izler-anlar gibi samimi anlar, bol gülücükler, içten kahkahalar yaşattığınız için çok teşekkür ederim...günay hanım ne kadar muhteşemdiniz..yüreğinize ağzınıza sağlık..

ahmet duman - ( 2/10/2010 )
Çok beğendim senaryo harika oyunculuk muhteşem uzun zamandır hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.Bence tüm Türkiye izlemeli bu oyunu.Neden bir dizi haline getirmiyorsunuz? Murat Bey Günay hanım ellerinize yüreğinize sağlık bizi bu kadar çok güldürdüğünüz için teşekkür ederim.

murat ertan - ( 2/12/2010 )
muhteşemdi..kutlarım..

harika gökmen - ( 2/17/2010 )
Çok güzel bir oyun ve müthiş bir performans Günay Karacaoğlu-nu yürekten kutluyorum..

fethiye - ( 3/4/2010 )
Oyunu dün izledim, hala etkisindeyim. Tek kişilik ama dev bir orkestra sanki.İnsanı duygudan duyguya sürüklüyor.

merve - ( 3/5/2010 )
öncelikle günay karacaoğlunu tebrik ediyorum mükemmel bir oyuncuu mükemmel bir tiyatroydu her zaman bahsederim herkesee

qothelle bill - ( 3/12/2010 )
türkçe fazla bilmem ama bu oyün cok ğüzel bu oyüne ğitmişştim

handan aşırok - ( 3/14/2010 )
ne yazık ki bu güzel oyunu izlemek kısmet olma
dı eşim izledi çok beğendi.tekrar izleyebilirim diye beni kıskandırıyor.
leyla akalın - ( 3/24/2010 )
gerçekten çok güzel

leyla AKALIN - ( 3/24/2010 )
GÜNAY KARACAOĞLANIN YÜREĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZELLLLLL

Asya - ( 3/25/2010 )
Bu oyunu merak ediyordum ve bu yorumları okuduktan sonra şimdi daha çok merak ediyorum.Bana da görmek nasip olacak sanırım.24 Nisan da Bakırköy de yeni açılan HAYAL DÜNYASI-BÜYÜLÜ SAHNE de yer alacakmış.Oyunda emeği geçen herkesin eline sağlık.

Serap Yılmaz - ( 3/26/2010 )
Bugüne kadar izlediğim en eğlenceli, en gerçekçi oyun. Sahnede adeta devleşen Günay hanım. Tek başına, 2 saat boyunca eğlendirip güldürebilen ender sanatçılardan. Tebrik ediyorum.Harikasınız...

hilal - ( 3/29/2010 )
bence süüüüüüüüüüüüüüüper çok güzel bir oyun oynamışlar

Ceren - ( 4/8/2010 )
günümüz modern kadın meddahı.. Aklıma Karacaoğlundan başka da bir isim gelmiyor. Nasıl bir dinamizm ve yetenektir.

Bu sezon izlediğim en keyifli, düşündürücü ve güldüren metin. Yazarına ve Günay Hanım-a teşekkürler.


serpil ercan - ( 4/11/2010 )
cogu kadinimizin yasadigi bu traje ancak bu kadar guzel anlatilir.cok buyuk keyif aldim izlerken,viyanaya gelip bize bu sansi verdigin icin cok tesekkurler sayin karacacaoglu...

yaşar - ( 4/19/2010 )
17 Mayıs ta BANDIRMA da izleyeceğim inşallah herkesi bekliyoruz....

Nalan G. - ( 4/21/2010 )
Günay Hanım, oyuncuğunuza bayılıyorum.Oyun sırasında gülerken gülerken zırıl zırıl ağlattınız beni.Muhteşemsiniz!

süleyman - ( 5/7/2010 )
Yaw ben bu aplaya bayılıyorum ama oyun nerde onu bulmadım.Ben okulda oyun sergileyecem fakat oyun hulamadı m kendim yazıyorum ama üşeniyorum yardım please...

melike - ( 5/8/2010 )
tabiki süper ya Günay için sölenebilecek bişe yok zaten:)herkess izlesinnn


hasan hüseyin çıplak - ( 5/13/2010 )
inanın çok etkilendim tek kelimeyle harika .
çocuk gazetesi.
cocukgazetesicanakkale@hotmail.com


Zekiye Özer - ( 5/30/2010 )
Oyunu bu gün izledim ve hemen yazmak istedim. Günay hanımın oyun gücüne hayran olmamak mümkün değil, dizilerde izlediğim için kendisini çok beğeniyordum zaten ama dizilerde gördüğümüz oyunculuk sahnedeki performansının yanında hiç bir şey. Duygulardaki geçişler o kadar başarılı ki bir saniye önce kahkahalarla güldürürken bir saniye sonra gözlerinizi doldurmayı başarıyor. Vücut dili muhteşem. Eğer dertlerinizden iki saat boyunca uzaklaşmak ve doyasıya gülmek istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın diyorum.

LÜTFİYE NAZLIAKA - ( 6/9/2010 )
GÜLMEKTEN YANAKLARIM ACIDI, İNANIM AĞZIMI KAPATMAYA FIRSAT BULAMDIM GÜLMEKTEN. SALONDAKİ HERKES, HERKES GÜLÜYORDU. AMA, OYUNUN SONUNDA BİRAZ AĞLADIK, ÜZÜLDÜK. GİTMEYE, İZLEMEYE ÇOK ÇOK DEĞER BİR OYUN. TEŞEKKÜRLER, TEŞEKKÜRLER, SAYGILAR, GÜNAY KARACAOĞLU VE EKİP ARKADAŞLARINA, YÜREKLERİNE, ELLERİNE VE EMEKLERİNE SAĞLIK, TEKRAR TEKRAR

şerife - ( 7/1/2010 )
harika bir senaryo, muhteşem ötesi bir oyunculuk... 2 defa izledim, ikisinde de çıkışta yanak kaslarım ağrıyordu. mutlaka görülmesi gereken bir youn diye düşünüyorum

Smsvl - ( 9/27/2010 )
2010-2011 sezonunda izleyebilecekmiyiz fikri olan var mı?

gülşah - ( 11/2/2010 )
evet izleyebileceğiz hatta 7 kasım pzar günü kozzy alışveriş mer oyun var bende orda olacağım sabırsızlıkla bekliyorum eminim çok güzel bir oyun

müge esmeray - ( 12/5/2010 )
Günay Hanım akşam yatağına başını koyduğunda huzur ve mutlulukla uyumalı.-Ben işimi çok iyi yapıyorum,iyiki bu mesleği seçmişim,çok mutluyum çok şükür...-demeli.Dörtdörtlük bir performans sergiliyor.TAbi oyun bir bütün olarak çok ustalıklı hazırlanmış,tüm ekibe de sevgilerimi gönderiyorum.Gönülden tebrikler ve teşekkürler..

FİGEN - ( 12/10/2010 )
Muhteşem bir performans..Hayran kalmamak mümkün değil..

Merve ARSLAN - ( 12/14/2010 )
Muhteşem bir oyunculuk, süper eğlenceli dakikalar, düşündüren anlar, keyifli geçireceğiniz 2 saat. Bu oyundan sonra tekrar tiyatroya gitmeye başlayabşilirsiniz :)

Nilay - ( 1/10/2011 )
Tek kelime ile harika.Emeğinize sağlık.Uzun zamandır bu kadar çok gülmedim, eğlenmedim...Muhteşem bir performans...

Tuuba - ( 1/14/2011 )
Gerçekten harikaydı .. Günay Karacaoğlu-nun performansı muhteşemdi..

Duygu - ( 1/16/2011 )
Düzce-ye de gelicekmi_? Çok merak ediyorum bu oynu mutlaka görmek istiyorum !

murat köseoğlu - ( 1/16/2011 )
takip ettiğim kadarıyla 4.sezonunu oynuyor..hala turnelerde adı olan hala sanki yeni oyunmuş gibi sahneye konan bu oyun çok ilgimi çekiyor..türk tiyatrosunun çok önemli ismi günay karacaoğlunu aldığı ödüllerden ve sattığı biletlerden dolayı kutlamak bir tiyatro sever olarak bir borç ..o yuzden bu yazıyı yazdım..sevgiler..bol seyirciler..

Çok İyi - ( 1/18/2011 )
2010 yılında izlediğim eğlenceli oyunlar arasında.İzlenmeye değer, tiyatroyu daha çok sevdirecek bir oyun.Tek kişilik dev kadro Günay Karacaoğlu-nun performansı harikaydı.

KUMSAL - ( 1/25/2011 )
oyun 2011 yıllı içerisinde mersine de helecek mi?

adanalı ali - ( 1/27/2011 )
günay karacaoğlu seni alnından öpmek istedim oyun sırasında bu kadar iyi oynayamaz bir insan rolünü ve bukadar başarılı olamaz.... tebrik ederim...

seheryeli - ( 1/29/2011 )
tek kelimeyle süperdi.ben bugün hatayda izledim ve günay hanıma bir kez daha hayranlık duydum.tek başına bütün salonu kendine hayran bıraktı.günay hanım oynarken o kadar kkeyif alıyordu ki aynı enerjiyi oturduğumuz yerde bizede hissettirdi.emeği geçenlerin ellerine sağlık çokk tebrik ederim...:=)

dilara - ( 2/5/2011 )
sakarya da izlediğim en iyi oyundu. tek kişilik dev kadro ve ne kadınmış bea... dedirtecek cinsten bir kez daha gelirse yine giderim, bide arkadaşlarım -yawf tek kişilik oyunmu olur diye gelmedi şimdi çok kıskanacaklar

nesim - ( 2/20/2011 )
bir insan ancak bu kadar yetenekli ve basarili olabilir. nice beklentilerel tiyatroya gidip ve büyük bir hayalkirikligiyla geri döndügümu bilirim. ama SEN!!!! tiyatroya tekrar güzel duygular ve iyi bir oyun izleme umuduyla gitmeyi hatirlattin.seni cok seviyorum canim

Havva - ( 2/28/2011 )
Süperrdi.Anlatacak kelime bulamıyorum...Hayatımda bu kadar güzel bir oyun izlemedm...Günay Karacaoğlunun samimi, içten müthiş bir oyunculuğu var...Salondan çıktıgımda hala yüzümde kocaman bir gülümseme vardı...Yüreğine sağlık..

gizem - ( 3/1/2011 )
birdaha ne zaman gösterilecek oyun acaba cok merak ediyorum bilgi verirseniz seviirim.

ferit ozbayli - ( 3/3/2011 )
Oyunu biraz arastirdimda 200.oyun yurtdisinda viyana berlinde kapali gise oynamis..turneler full gecmis ve 4.sezondaki oyun tam gaz gidiyor..oduller cabasi..yorumlar yikiliyor..oyunu gormemis olsam cok uzulurdum..gunay karacaoglu bravo sana helal olsun..

BURCU - ( 3/4/2011 )
SÜPER SÜPER
ÇOK GÜLDÜK
GÜNAY KARACAOĞLUNA , TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM , BİR İNSAN BU KADARMI MUHTEŞEM OYNAR
HARİKAYDI


Mehtap - ( 3/8/2011 )
Lütfen oyunun Anadolu yakasında nerede oynandığını yazarmısınız, netin altını üstüne getirdim bulamadım.

nurcan - ( 3/8/2011 )
tek kelimeyle süper...

selma - ( 3/8/2011 )
ne diyebilirimki tek kelimeyle süüüper.emeğine sağlık günay.

Nalan Kolağası İmre 9.3.2011 - ( 3/9/2011 )
Oyunda eğitimli - eğitimsiz, köylü-şehirli pek çok Türk Kadını-nın yaşadığı evlilikler göz önüne seriliyor. Komik öğeler sayesinde gülüyoruz ağlanacak halimize. Performansı, doğallığı, muhteşem oyunculuğu için Günay Karacaoğlu-nu,bu kadar güzel sahneye koyduğu, gerçekçi saptamaları, konuyu şahane bir şekilde ele alışı ile de Murat İpek-i kutlarım. 4. sezonunu oynayan bir oyun ve daha nice yıllar oynar. Çünkü gündemden hiç düşmeyecek bir konu içeriyor. Ellerinize, yüreklerinize sağlık. Harikasınız.

cemil - ( 3/10/2011 )
mehtap hanım biletix den takıp edebilirsiniz..

Secil - ( 4/7/2011 )
Gerçekten izlemekte geç kalmışım. Mükemmel bir performans ve müthiş bir oyun herkese şiddetle tavsiye ederim :)

nedim ataklı - ( 5/4/2011 )
uluslararası mizah festivalinde 15 mayıs pazar bkm beşiktaş kaçırılmaz ..istanbul oyunları bitiyor artık..

Nursen - ( 5/14/2011 )
Muhteşem bir performans. Tek kişilik bir oyun ancak bu kadar güzel eglenceli olabilirdi..Bu da Günay Karacaoglu nun sayesindedir.
Tek kelimeyle mukemmel.. Harikasin Gunay Karacaogluu..


Gamze Yavuz - ( 5/16/2011 )
Oyun inanılmaz güzeldi gerçekten gidilip izlenmesi gerkiyor.Arkadaşalrımızla gurupca gittiğimiz bu oyunda herkesin fikri benim gibi. Hayatımız da izlediğim en güzel oyun. Başarılarının Devamını Diliyorum.

Mustafa Burak - ( 9/14/2011 )
arkadaşlar tesadüfen İzmir de ki turne afişini gördüm ve izleme fırsatım oldu ama harika bir oyun gülmekten bir dakika olsun kendimi alamazken birde ilşkiler hakkında kendimi düşünürken buldum izlemenizi şiddetle tavsiye ettiğim oyunlardan...

belma güler - ( 10/3/2011 )
basit bir ev kazası tekrar sahnelerde..ferhangi şeylerin rekoru mu olacak nolucak 5 sezonuna ankarada 10 ekimde 15 gun varken kapalı gişe başlamak helal olsun dedirtiyo..
günay hanım biz kaybetmiş kadınların yanında olduğunuz için minnettarız..sizi çok seviyoruz..


murat - ( 10/3/2011 )
caddebostan ...kozzy ..ekim ayında ..biletixden takip edebilirsiniz..

ibrahim şağban - ( 10/24/2011 )
tek kişilik bir oyundan beklenenden çok daha fazlası vardı. enerjisi ve sempatisi çok iyiydi.çok başarılı. dekoru ses kullanımı seyirciyle olan ilişkisi kostümüyle izlenmesi gereken bir oyun.

cenk tuncer - ( 11/14/2011 )
bu oyun süper..2 kez izledim..aman kaçırmayın..ataköy yunus emre - oyun atölyesi - ankara şinası kapalı gişe biletler tükenmiş..ama ankarada 2 gün oynanıyor oyun..bilginize..

eda - ( 11/14/2011 )
Bayıldım süperdi çok eğlendim:)gerçekten çok iyi ve kaçırılmaması gereken bir performans..

Hülya Türer - ( 11/15/2011 )
iyi bir tiyatro seyircisiyim.maddi olanağım oldukça giderim bu kadar güzel işlenmiş bir oyun ve bu kadar iyi bir oyuncu tek kelimeyle süper süperdi
başarılarınızın devamını diliyorum eğer özürlülerin girebileceği bir salonda oynarsa yine gideceğim günay hanım harikasın hep gülersin inşallah


Hale - ( 11/30/2011 )
harikülade bir oyundu, bunun üzerine daha güzelini izleyemeyeceğim korkusu ile başka oyunlara gidesim yok. şiddetle tavsiye ediyorum. 1dk. dahi sıkılmadan izledim tek kişilik oyun olmasına rağmen. Günay Hanıma hayran kaldım. perfect!!!

- ( 11/30/2011 )
çok komik

Cihan muratoglu - ( 12/2/2011 )
Kesanli Ali destanında gunay karacaoglu yok ki..biletix de oynuyo gibi gozukmesi yapımcılar tarafından ayıp edilmemiş mı yani..

BERNA GÜRBÜZ - ( 12/8/2011 )
inanılmaz eğlendim,çok başarılıydı kutluyorum günay hn. ve emeği geçen herkesi....

Ferah ERBİL - ( 12/9/2011 )
Tek kelimeyle MUHTEŞEM. Uzun zamandır böyleine tat almamıştım hiç bir oyundan. Süpersin Günay KARACAOĞLU. Herkese oyunu tavsiye ediyorum. Sevgiler.

gogo - ( 12/27/2011 )
Tek kelime ile muhteşem bir oyundu, gülmekten gözlerimden yaşlar aktı, tiyatro oyunu ancak bu kadar güzel sergilenirdi, tebrikler...

ÖZGÜR TAMŞEN YÜCEDAL - ( 12/29/2011 )
http://ozgurtamsen.wordpress.com/2011/12/28/kaza-mi/

İSMAİL YİĞİT - ( 1/30/2012 )
son zamanlarda seyrettiğim çok güzel bir komedi.tek başına bu kadar eğlendirilebilir.eşimle gittim bayıldım.yorum yazmazsam günay karacaoğlu performansına yazık olur diye yazıyorum

Gokce Aral - ( 2/11/2012 )
Tek kelimeyle sahaneydi. Gunay Hanimin performansi unutulmazdi.

burcu - ( 2/27/2012 )
ben 2 yıl önce bandırmada izledim oyunu harika bir oyun gerçekten. şimdi antalyada yaşayan ailemin izlemesini istiyorum antalyada oynanacak mı oyun? ben de ona göre biletimi alıp antalyaya gitmeyi düşünüyorum bu oyun herşeye değer.

Meltem - ( 2/28/2012 )
Bugün Zonguldak seyircisiyle buluştu. Muhteşem bir performanstı kesilikle. Ancak biraz Zonguldak halkının oyuna yeterli ilgiyi gösterememesi, biraz küçük çocuklarıyla gelen ailelerin Günay hanımdan rol çalması ve de gerekli yerlerde uygun reaksiyon alamaması biraz moralini bozdu. Bunu da ara ara seyirciyi azarlayarak gösterdi. Tabii ister istemez bir süre oyundan kopmamıza neden oldu. Herşeye rağmen oyun, oyunculuk kesinlikle çok başarılıydı.

- ( 3/1/2012 )
bence süper bir oyun


eylem - ( 3/8/2012 )
bir oyuncunun sahnede nasılda devleştiğini biz kadınları ne kadar da güzel anlattığını izletti bize günay emeğine sağlık iyiki varsın

simay - ( 3/10/2012 )
mükemmel bi tiyatroydu. çok başarılı bi oyuncu..

murat - ( 3/10/2012 )
tek kelimeyle gülmekten yarıldığım tek oyun:)))

ferhan - ( 3/13/2012 )
aşık oldum sanatına..yanaklarından sıkası geliyor insanın O konuştukça, güldükçe. muhteşemdiii

serap - ( 3/21/2012 )
muhteşemdin GÜNAY KARACAOĞLU seni yürekten kutluyorum

ipek - ( 4/3/2012 )
dayanamadım hemen bilet aldım şansıma 4. sıradanda yer buldum anadolu yakasında ckm de oynuyor. meraktan ölüyorum !!!!!

forever meleği - ( 4/16/2012 )
bnde bir tiyatro oyuncusuyum oynanan en gzl oyun bnce harika :D


derkay - ( 4/18/2012 )
Ben denizli-de izledim.Tek kelimeyle muhteşemdi.Üstünden aylar geçmesine rağmen bütün kareler gözümün önünde şu an.Arkadaşlarımla birbirimize hatırlatıp hatırlatıp gülüyoruz:)) Gerçek bir --mizah-- kendisini tebrik ediyorum.Murat İpek-inde ellerine,kalemine sağlık.

MERAL KUZU - ( 11/17/2012 )
İki kez izledim. Tek kelimeyle harika bir oyun. Oyunculuk mükemmel. Yıllardır kapalı gişe oynamasına şaşırmamak gerek. Şiddetle tavsiye olunur.

Simay Su - ( 12/9/2012 )
su an molasinda oldugum eser,gulmekten karnim agridi artik :)))) ne yapin ne edin mutlaka bu esere vakit ayirin :))))

e.kurudere - ( 12/31/2012 )
On numara bir oyun ..kesinlikle izlenmeli.çok güldüm çok keyif aldım.

ÖZLEM ANNAK - ( 10/22/2013 )
onun dışında oyun FENA DEĞİL ama Küçücük bir kadının, sahnede ne kadar büyüdüğünü gördüm. Kesinlikle oyunculuk çok iyi, hele Heidi taklidi hala aklımda:)

OYUNCULUKLA İLGİLİ TEK OLUMSUZLUK: ihtiyacı olmadığı halde gereksiz verilen -KASITLI FRİKİKLER- Bunlar biraz basitleştirdi..


ilhan - ( 10/29/2014 )
küfürlü konuşmaların aşıldığı ( 10-15 kez görümcesi hakkındaki yorumu itibariyle) bir tiyatro izlemek her tiyatroseverin hakkıdır. yetenekler böyle heba edilmemeli...yazık..

Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 462
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Kim O?      Basit Bir Ev Kazası      Papaz Kaçtı      Bu Oyun Başka Oyun      Şahane Düğün      Şeylerin Şekli      Venedik Taciri      Profesör ve Hulahop      Şerefe Hatıralar      Dobrinja'da Düğün      Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü      Bir Şehnaz Oyun      Ful Yaprakları      Leenane'in Güzellik Kraliçesi       Kontrabas      Romeo & Juliet      Notre Dame'nin Kamburu      Adviye       Öteki      Herkes Bize Bakıyor      Karşılaşmalar      Yalnızlık Oyunları      Ölü Güvercin      Kış Masalı      Doktor Mangalyürek      Tekrar Çal Sam      Inishmaan'ın Sakatı      İnfazcı No:14      Bu Sen Değilsin      Tartüf Bey      Meyhanede      İyi Geceler Anne      Savaş İkinci Perdede Çıkacak      Kral Dairesi      Kaygan Zemin      Ermişler ya da Günahkarlar      Cimri      Jeanne d'Arc'ın Öteki Ölümü      Atinalı Timon      Yağmurcu     


Tiyatro Kursu Başlıyor!
1 Mayıs'tan itibaren her ÇARŞAMBA Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..