| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

Oyun Hakkında Yorumlar
Pandaların Hikayesi

Oyun Atölyesi

Başlangıç Yılı : 2012

Puan : 0.52 / 10    
Merak Edenler : 131 kişi


Paylaş      
Kadro :
Yazan: Matei Visniec
Çeviri: Omid Darvishi
Yönetmen: Kemal Aydoğan
Sahne Tasarımı: Bengi Günay
Müzik: Tolga Çebi
Işık Tasarımı: İrfan Varlı

Oyuncular
Ebru Özkan, Caner CindorukOyun Hakkında :
Kendini hatırlamanın, varoluşunun farkına varmanın, duyuların keskinleşmesinin en etkili yoludur AŞK. Yeni boyutlar keşfetmenin, evreni bedende deneyimlemenin kapılarını açar AŞK.

PANDALARIN HİKAYESİ aşk üstüne bir oyundur. Kendini hatırlamayan; kendisini, evreni, varoluşunu unutmuş erkekle, erkeğe “insan” olduğunu aşkla hatırlatan kadının hikayesidir PANDALARIN HİKAYESİ. Kadın ve erkek aşkla geçerler duyuların ötesine, gerçek üstüne. Kadın aşk ile boyut atlamanın imkanını sunar erkeğe. Akıl ve ruh sağlığı bozulmuş dünyayı aşk ile büyülemek ister Matéi Visniec ve oyunu PANDALARIN HİKAYESİ.


Fotoğraf ve Videolar :
Oyun Hakkında Haberler :

- Oyun Atölyesi'nde Yeni Sezon: Pandaların Hikayesi - Antonius ve Kleopatra
- Oyun Atölyesi, Pandaların Hikayesi'ni anlatıyor
- Frankfurt'ta Kız Arkadaşı Olan Bir Saksofoncu Tarafından Anlatılan Pandaların Hikayesi

Yorumlar

Tiyatro Sever - ( 10/8/2012 )
merhaba, bu oyuna ilk gününde hemen gittim, ancak bukadar ruhsuz oynanan, bu kadar anlamsız bu kadar bitmesini istediğim bir oyun daha görmedim. ilk kez oyun atölyesinin bu kadar kötü bir seçim yaptığına şahit oldum. Gerçekten 90 dakikalık bir eziyetti.
Düşünün ki, Ebru Özkan bile oynarken kendinden sıkıldı bence Ebru Özkan dizilerin , tek karakterli oyuncusu, tiyatroda şansı olduğunu düşünmüyorum. İlk kez tiyatrodan çıkan seyircilerin, kapı açılıp cıktıkları için mutlu olduklarını ve nerdeyse koşarak kaçtıklarını gördüm. Hürriyette yayınlanan terapi gibi oyun kavramına ise deli saçması olarak yorumluyorum. Saygılarımla.


suat hızarcı - ( 10/15/2012 )
Bugüne kadar izlediğim en anlamsız en kötü en sıkıcı ve en boş diyoluklu bitmek bilmeyen bir oyundu ne konusu ne oyunculuğu elle tutulur hiçbir şeyi olmayan bir oyundu haluk bilginer gibi bir usta nasıl böyle bir oyunun sahnelenmesine onay vermiş enteresan yada biz tiyatrodan anlamıyor yazık

tiyatro takipçisi - ( 12/9/2012 )
Haluk Bilginer gibi bir ustanin boyle bir oyunu onaylamasina ben de sasirdim.oyunculara guvenerek yorumlara bakmadan oyuna gittim, ne yazikki pisman oldum. Konu diye birsey yok, cok basit kurgulanmis.vakit kaybi olarak değerlendiriyorum, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

zafer kavak - ( 2/9/2013 )
sizlere katılamayacağım,ben çok etkilendim bu güzel oyundan,beni nerelere götürdü,neler yaşattı oyun boyunca ,hissettiklerimi anlatmam mükün değil,emeklerine sağlık..

Murat Temir - ( 12/19/2013 )
Gidin Hollywood filmi izleyin o zaman

Tekrar bir gosterim olsa da bir daha gitsek


Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 675
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Antonius ve Kleopatra      Carrar Ana'nın Silahları      Korkdan Korkmak      Aşkımız Aksaray'ın En Büyük Yangını      Yağmur Durduğunda      Çirkin      Düğün Şarkısı      Ay Ecesi      Herkesin Bildiği Sırlar      Çehov Makinesi      Agamennon: Süpermarketten Döndüm ve Oğlumu Bir Temiz Dövdüm      Yaşlı Hanımın Ziyareti      Sessizlik      Inishmorelu Yüzbaşı      Çok Özel Bir Gün      Atinalı Timon      Satıcının Ölümü      Parkta Çıplak Ayak      Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince Ama Şimdi İyi      Pippa      Kayıp - Mercy Seat      Ödipus      Babaannem 100 Yaşında      Rosencrantz ve Guildenstern Öldüler      Bizde Yok!      Nasri Hoca ve Muhalif Eşeği      Daf/Kapan      Barselo      Kurabiye Ev / The Gingerbread House      Çanta      Gıres      Medeniyet Tiyatrosu      Martı      Nora - Bir Bebek Evi      Ben Feuerbach      Hedda Gabler      Düğünde Panik      YAZ-BOZ      Aç Sınıfın Laneti      Antigone     


Tiyatro Kursu Başlıyor!
12 Şubat'tan itibaren her PAZARTESİ Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..