| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

 Ushan Çakır

Hayranım Diyenler : 179 kişi

Ushan Çakır Hakkında Yorumlar


Paylaş      

Bu sanatçı hakkında tanıtım bilgisi girilmemiş,
Kişisel tanıtım sayfanıza fotoğraf ve özgeçmiş bilgilerinizi eklemek veya beğendiğiniz sanatçıların tanınmasına yardımcı olmak için ilgili bilgileri hemen siz gönderin : tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com

Ushan Çakır isimli sanatçının sitemizde kayıtlı çalışmaları
Kurabiye Ev / The Gingerbread House
Orphans / Öksüzler
Korku Tüneli
Bazı Sesler
Anna Karenina
Kuyruk
Açık Denizde

Yorumlar

nobody - ( 3/2/2012 )
Ushan Çakır Türkiye-nin en başarılı oyuncularından birisi. Şimdiki bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelecek. Başarılarının devamını dilerim, onu daha çok projede görmek biz seyircileri mutlu edecek..

serife - ( 3/4/2012 )
Jest ve mimiklerini, sesini kullanmada çok başarılı bir oyuncu. Sahneye ayak bastığı anda canlandırdığı role bürünüyor. Tiyatroları dışında film ve dizilerde de oynadığı rolün hakkını veren birisi. Gelecekte zirvede olacağına gönülden inanıyorum,gelecek projelerini merakla bekliyorum.

melisss - ( 3/9/2012 )
Artık gündeme filmlerinle, tiyatrolarınla, başarılarınla gelmeni istiyorum, çok tatlısın, hakettiğin yerde olman dileğiyle xx

nurten - ( 3/12/2012 )
bir insan bu kadar mükemmel olabilir mi diyordum ki nazar değdiler, umarım bundan sonra her şey yolunda gider de seni daha çok ekranlarda görürüz :)

Ahmet D. - ( 5/27/2012 )
Saygı duyduğum, başarılı bir sanatçı. Tiyatrolarını beğeniyle izledim. Dedemin İnsanları-ndaki performansı her alanda başarılı olduğunun göstergesi. Yolun açık olsun.

melda - ( 11/15/2012 )
oyunculuktan önce insanlık öğrenip bir kadına sebebi - ne olursa olsun - el kaldırmamak gerektiğini öğrenmeliydi...
hala bir kadını darp etmekten yargılanan bir kişi olduğunu hatırlatır, bu durumun onu daha da popüler hale getirmesine ve kadınların ona olan ilgisine ise hayretlerle bakakaldığımı belirtmek isterim... ülkenin hali içler acısı... yazık...


maybe - ( 11/16/2012 )
leyla mecnun dizisinin setinde rol arkadaşını dövdüğü günden beri, içinde yer aldığı tüm projelerden anında soğumamı sağlayan kişidir kendisi. hangi filmde, dizide, oyunda oynadığını öğrensem o işi izlemekten vazgeçiyorum. içinde yer aldığı bir projeyi bilmeden izliyorsam da, ushan çakırı görür görmez o projeye karşı buz gibi oluyorum. bu durum muhtemelen kendisini hiç ırgalamıyordur ama kendisinin -erkekliğini- ya da bir durum karşısındaki tavrını, haklılığını -ya da her neyse- bir kadına şiddet uygulayarak meşrulaştıran varlığı beni epey ırgalıyor. nokta.

selin - ( 12/10/2012 )
insanlar tv de gördükleri, popüler insanları tanrılaştırıyorlar ama bilmeliler ki onlar da insan, onlar da kızar, onlar da öfkesine hakim olamaz. ushan ı sonunda pişman olduğu bir hatası yüzünden böyle yargılamak zalimce. ayrıca -neden-ler de önemli. kim ne derse desin çok başarılı bir oyuncu. içinde yer aldığı projeleri görmekten memnuniyet duyuyorum. selamlar.

... - ( 1/9/2013 )
çok yetenekli bir oyuncu. sadece ses tonu ve mimikleri bile onun yer aldığı filmleri izlenir kılıyor. dedemin insanları ve uzun hikaye filmini izlememin sebebi. daha çok görebilsek onu ne iyi olur. onun dahil olduğu her filmi çıktığı gün izleme garantisi veririm. lütfen biraz esnek olalım, insan hata yapar, bir hatası yüzünden onu bizden mahrum etmeyin. yeterince cezasını çekti zaten. onu daha çok görmek istiyoruz.

ışık - ( 5/29/2014 )
seni çok seviyorum celil karakteriyle tanıdım cok geç kalmışım müthiş bir oyuncusun

ada - ( 9/7/2014 )
çok severim daha çok görülmesi dileği ile

Melisa - ( 4/12/2015 )
Tatliligin dibine vurmussun :) ;) Kara Ekmek dizisi sayesinde seni tanidim asiye karakterini de cok sevyorum basarilar ushan :)

pınar - ( 8/15/2015 )
ushan çakır çok başarılı bir oyuncu kara ekmek
dizisindede bunu kanıtlamış oldu inş daha çok göz önünde olması dilegiyle ...


derya - ( 8/15/2015 )
bir insan ancak bu kadar tatlı olabilirdi gerçektende ...
başarılı bir oyuncu uzun hikayede leyla ile mecnunda ve en önemlisi kara ekmek te kaliteli oyuncu oldugunu kanıtladı inş daha çok dizide gögürüz


Ushan Çakır Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 437
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Selçuk Uyan      Özlem Öztürk      Özlem Özdemir      Can Murat Yaşar Şengel      Başak Özdoğan      Sami Berat Marçalı      Özlem Karadağ      Banu Çiçek Barutçugil      Ushan Çakır      Tarkan Çeper      Ünal Yeter      Deniz Karaoğlu      Gülce Oral      Murat Mahmutyazıcıoğlu      Eyüp Emre Uçaray      Ebru Nihan Celkan      İpek Banu Kılar      Ayfer Dönmez      Özge Keskin      Yıldırım Fikret Urağ      Ali Mert Yavuzcan      Selen Uçer      Aslıhan Kandemir      Yeşim Koçak      Selim Can Yalçın      Özgürefe Özyeşilpınar      Ece Yıldız      Kutay Kırşehirlioğlu      Radife Baltaoğlu      Sanem Oluz      Bahar Özge Göze      Altuğ Kutlu      Hakan Pişkin      Turgay Doğan      Deniz Arcak      Faik Ergin      Okan Bayülgen      Sayra Kurtkan      Erkan Çelikol      Ayça Varlıer     Tiyatro Kursu Başlıyor!
1 Mayıs'tan itibaren her ÇARŞAMBA Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..