| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

 Serpil Göral

Hayranım Diyenler : 31 kişi

Serpil Göral Hakkında Yorumlar


Paylaş      

Antalya’da doğdu. 1999 yılında M.N. Çakallıklı Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 1996’dan itibaren 4 yıl boyunca Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Atölyesi’nde eğitim aldı.
2004 yılında Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. 2006 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk Yüksek Lisans Programını tamamladı. 1997 yılından itibaren Tiyatro Atölyesi’nin “Kubilay”, “Asiye Nasıl Kurtulur?”, “Bir Şehnaz Oyun” adlı oyunlarında rol aldı. Tiyatro Kırmızı’nın “Uçlar”, Tiyatro Tem’in “3. Riçırd Faciası” ve “Tartüf Bey” oyunlarında oynadı. 2008-2009 sezonunda Kurusıkı ile doğaçlama gösteriler yaptı. 2010 yılında Çetin Sarıkartal’ın yönettiği “Yanlış Anlama” adlı oyunda oynadı. “Küf”, “Diğer Yol”, “Hacivat ile Karagöz Neden Öldürüldü?” sinema çalışmalarıdır. Dizi ve dublaj çalışmalarının yanı sıra, çeşitli eğitim kurumlarında oyunculuk dersi vermiştir. Halen Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitmenlik yapmaktadır.


Serpil Göral isimli sanatçının sitemizde kayıtlı çalışmaları
Düğün
Tartüf Bey

Yorumlar

ismail - ( 10/6/2008 )
yakından takip edemiyorum ama geleceği parlak deneyimli ve altyapısı sağlam bir oyuncu. onu tanımam aslında oyunculuğu ile değil bir izci kampında oldu. ortaokul-lise geçiş yazı kemer beldibinde bir yaz izci kampıydı onu ilk gördüğüm yer. çok cana yakın ve insanlarla diyaloğu gelişmiş bir genç kızdı o zamanlar. hatta benimle tanışırken çenemden tutup persvektiften iyi görünüyorsun demişti. anlicanız o zamanlardan merakı varmış tiyatro ve sinemaya. umarım daha nice yapıtta kendisini görme fırsatımız olur.

dnkz - ( 11/11/2009 )
TiyatroTEM-in 2 oyununda izledim kendisini, cok yetenekli bir oyuncu. 3. Ricard Faciasi ve Tartuf Bey. Sahnede en cok bakisi yakalayan oyuncuydu. Daha cok oyunda gormeyi isteriz. Beyaz perdede de...

serpil - ( 1/3/2010 )
çok güzel devam edin


aynur - ( 9/26/2010 )
kendinizi göstermenin zamanı geldi...hadi tam yol ileri lütfen....

fevziye - ( 7/12/2014 )
bence kendisini 4 yıl sonra heryerde görücez kendisi dtcflidir ve mefhumludur bir de çok iyi bi hocadır dil bilgisine takıktır ( mesela bu şekilde yazıldığını göre imla kuralları falan çıldırır elinden gelse şikayet eder polise ki polis sevmez ) candır kendisi CAN !!

Serpil Göral Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 903
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Özkan Aksu      Pelin Doğru      Deniz Hande Karaman      Gülçin Kaya      Güneş Mermer      Sevi Orakoğlu      Didem Çimen      Ayşe Selen      Nergis Öztürk      Serpil Göral      Eren Balkan      Jean Paul Sartre      Orhan Veli Kanık      Burak Davutoğlu      Engin Alkan      Meriç Benlioğlu      Murat Garibağaoğlu      Berna Oğuzutku Demirer      Serdar Orçin      Eraslan Sağlam      Sükan Kahraman      Rozet Hubeş            Ceren Kaçar      Ertuğrul Postoğlu      İskender Bağcılar      Türkan Aktoprak      Tülin Aktoprak      Birsen Kaplanseren      Burak Aşçı      Cansın Atakul      Deniz Elmas      Seda Yağcılar      Sonnur Şahin      Uygar Cengiz      Yiğit Yazgı      Yüksel Molla      Esra Sancak      Harun Başkan      Mecit Aydemir     Tiyatro Kursu Başlıyor!
8 Temmuz'tan itibaren her PAZARTESİ Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..