| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |
Bu yıl hangi tiyatro oyunlarını izlediniz?
Tiyatro Dünyası--------------------
 
 
Bu yıl hangi tiyatro oyunlarını izlediniz?
 
Hangi oyunları beğendiğiniz, hangileri sizi şaşırttı, hangilerinden tatmin olmadınız?
 
Sağ menüden oyunuzu kullanabilir, aşağıya yorumlarınızı yazabilirsiniz...
 
 
-------------
 
Anket Sonuçları:
 
2007'de kaç oyun izlediniz?
 

Hiç izlemedim

( 8 )

1-3

( 11 )

4-7

( 12 )

8-12

( 10 )

12-20

( 13 )

20'den fazla

( 14 )

 
Toplam Katılım : 68
 


Yazarın Tüm Yazıları


Paylaş      
Yorumlar

fatma çolak - ( 7/10/2007 )
bu yıl çook oyun izledim ama ben RUHİ BEY NASILIM hayatımda seyrettiğim en güzel tiyatro oyunu idi.üst üste 4 hafta izledim,sezon açoıldığında tekrar izleyeceğim.ayrıca yeraltından notlar ,gözlerimi kaparım vazifemi yaparım,müfettiş,sansürcü,ben eskiden küçüktüm, aklıma gelen oyunlardan bir kaçı.

ebru ÖZ - ( 7/10/2007 )
Ful Yaprakları: reji başarılı, oyunculuk yetersiz...
müfettiş: 2. seyredişim ama sanırım çetin tekindor ile çok daha keyifliydi, belki de ilk izlememden doğan etkilenmedir. ama çok başarılı bir reji ve muhteşem ışık tasarımı çok etkileyiciydi...
yangın duası: aykırı bir metin, aykırı bir reji, muhteşem bir dekor ve ışık... aykırılıklara ne kadar da ihtiyacımız varmış...
çayhane: tek kelimeyle bir Bülent Emin Yarar resitali... çok başarılı ve sürükleyici oyunculuk...
Alice Harikalar Diyarında: yeğenimle seyrettik... inanın mükemmeldi... reji, kostümler, müzikler, oyunculuk.... bu kadar keyifle ayrılabileceğimi sanmıyrdum... Eti Çocuk Tiyatrosu çocuk tiyatrosunun nasıl etkileyici olabileceğini muhteşem bir oyunla gösterdi, yeğenim Hazal’a teşekkürler...:)
Bana Mastikayı Çalsana: harcanan paraya yazık. kötü bir ’ağır roman’ uyarlaması. oyunculuk ise anlatıcı hariç çok yetersiz...
sevgiyle....


feraye - ( 7/10/2007 )
bu sene birçok oyun izledim. sehir ve devlet tiyatrolarını fazlasıyla takip ettim. özellerden hayal oyuncağı’nın aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor müzikal oyununu izledim. hayatımda hiç bu kadar eğlenip, hiç bu kadar gülüp aynı zamanda giriş gelişme ve sonucu olan bir oyuna rastlamadım. hem oyun hem eglence hem mizah. çok eğlenmiştim.

nalan - ( 7/10/2007 )
merhabalar
bu yıl bende bir çok oyun izledim ama beni en çok etkileyen bir kitabı sayesinde tanıma fırsatı bulduğum Kaan Erkam’ın The Yerli Malı Aşk isimli oyunu ve Oda Tiyatrosunun Meyhanede oyunları oldu. The Yerli Malı Aşk’da Kaan erkam’ın müthiş sahne performansıyla karşılaşıyorsunuz seyirciyle iletişimi harika hatta tiyatro sevmeyen tanıdıklarınızı götürürseniz fikirlerinin nasıl değiştiğine tanık olursunuz.
Meyhanede ise içeriye alınmanızdan, uğurlanmanıza tabağından tuzluğuna tamamen meyhane atmosferinde geçen çok değişik bir oyun Kaan Erkam ve Oda Tiyatrosuna bize böyle değişik bir oyun izlettirdikleri için çok teşekkür ederim.


Nur - ( 8/22/2007 )
Oyun Sonu,İyi Geceler Anne,Tak Tak Takıntı,Dünyanın Ortasında Bir Yer,Yeraltından Notlar,Amadeus,Ful Yaprakları,Ölümsüz Öykü,Titanik Orkestrası,Kim Kimi Kİmle,Eskici Dükkanı.Ama aralarında en etkileyicisi Yeraltından Notlar,oyunu seyrettim 2 saat kendime gelemedim o nasıl bir tiyatro metni o nasıl bir oyunculuktur çok tebrik ediyorum sezon açılınca tekrar gidiceğim.

neslihancakiner - ( 9/19/2007 )
amadus,ful yaprakları,müfettiş,ağır roman,tuhaf bir aile,kilit,yarışmalar,böylesi bir aşk,uçurtmanın kuyruğu,ferhangi şeyler,kiralık oyun,oyuna gelin oyuna gelmeyin...hepsi çok güzeldi kendi dallarında ama oyunculuğunu en çok beğendiğim uçurtmanın kuyruğu,kilit ve amadeustu metin olarakta ful yapraklarını tek geçerim süperdiii..ağır roman ise dans tiyatrosu olarak izlediğim en iyi müzikaldi.

ahmet yılmaz - ( 7/10/2007 )
keşanlı ali destanı : bayıldım. engin alkan başta lmak üzere kadro harika. eminim yıllarca oynayacaktır bu oyun, lüküs hayat gibi bir klasik olacak ve bizim çocuklarımız da izleyecektir. kaçırmayın

çılgın dünya : gayet güzel bir oyun. uzun olması sebebiyle sıkılıyor insan bazen ama genelinde olumlu diyebilirim.

ful yaprakları : devlet tiyatrolarında oyun izlemek zaten apayrı bir keyif. çağdaş bir kurgu.

aklıma geldikçe yine yazacağım


oğuzhan - ( 7/10/2007 )
kadife çiçekleri : tavsiye ederim bu oyunu. bölümler arası geçişler biraz sert olmuş bu yüzden anlaşılmakta zorlanılabilir, pek net değil. ancak güzel oyunculuk var..

bir mutfak masalı : kadife çiçeklerine benziyor aslında, ağızda benzer bir tat bırakıyor. ancak emre kınay’ın 2 farklı rolde birden oynaması ve bir komedi oyunundan komiklik görevini ağırlıkla üstüne alması beni biraz rahatsız etti. bence bunu oyuncular başarmalıydı.


nadin - ( 7/10/2007 )
Bu yıl amatör bir tiyatro topluluğu olan ve Pangaltı Lisesinden Yetişenler Derneği sahnesinde sergilenen ’Tik Tak’ oyununu seyrettim ve gerçekten çok büyük keyif alıp eğlendim.Bu sene etkilendiğim diğer bir oyun ise ’Keşanlı Ali Destanı’ oldu.

Aslı - ( 7/10/2007 )
Dünyanın ortasında bir yer; Bayanların yaşamından kesitler sunan, operetlerinde yer aldığı,kimi zaman gözyaşlarımı tutamadığım duygusal ve görsel şovların mükemmel olduğu güzel bir müzikaldi.
Barut fıçısı; Senaryo güzeldi ama repliklerdeki müstehcen kelimeler aşırıydı,
Ceza kanunu; aile ile izlenecek oyun türlerindendi, hareketli komik ve düşündürücüydü.
İzlediklerimden bunlar aklıma geldi. :)


Saba Senem Turgut - ( 7/10/2007 )
IZLEDIGIM EN IYI OYUN: YASAMAK MI YOKSA OLMEK MI’YDI... YUCEL ERTEN CEVIRISINI DE YAPTIGI OYUNDA, FARKLI SAHNE DUZENI VE VERDIGI MESAJLA SEZONUN EN IYI OYUNUNU YONETMIS... SAVASA SANATLA DIRENEN BIR TIYATRO KUMPANYASININ OYKUSU DONEMIMIZE VE O DONEMIN DT YONETIMINE ONEMLI MESAJLAR ICERIYORDU... MODIGLIANI’DE DE OLCAY KAVUZLU’NUN OYUNCULUK GUCUNUN ALTINI CIZMEMEK HAKSIZLIK OLUR... GERCEKTEN COK IYIYDI... SANNATLARIYLA DUS VE DUSUNCE DUNYAMIZI ZENGINLESTIREN IKI USTAYA SAYGILAR SUNUYORUM...

Saba Senem Turgut - ( 7/10/2007 )
GORDUGUM EN KOTU OYUN ISE, SON KUSLAR’DI.. REJI VE OYUNCULUK TEK KELIME ILE BERBATTI... HAYATIMDA ILK KEZ OYUNUN SONUNDA ALKISLAMAK ICIMDEN GELMEDI...

Şehnaz Dilar - ( 7/10/2007 )
Hadi Çaman tiyatrosu , Aşkın yaşı yoktur.Harika bir ekip.Güzel bir oyun.Herkese tavsiye ederim.

Burak SOYDAŞ - ( 7/10/2007 )
SALOME...............................................Bugüne kadar izlediğim en iyi oyunlardan biriydi. Müge GÜRMAN’ı zaten çok beğeniyorum. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Muhteşem, Muhteşem, Muhteşem.
GÖZLERİN ARDINDAKİ ÇOCUK..................Oldukça etkileyici bir oyunculuk ve sade bir anlatım. beğendim, hem de çok.
7.KÖPEK................................................zaman zaman temponun düşmesi dışında çok sürükleyiciydi. aykırı oyunlar ve sahnelemeler keyif veriyor bana. Yüzleşme.
BEN ESKİDEN KÜÇÜKTÜM........................Bir tiyatro oyunundan çok bir anlatı. Özdemir ÇİFTÇİOĞLU sözsüz de nasıl iyi oynanacağını kanıtlıyor. Ali POYRAZOĞLU bir oyunculuk performansı sergilemiyor, kendisi olarak sahnede.
KİBRİTÇİ KIZ(ç.o.).................................Ankara Sanat Tiyatrosu atmosferi her zaman farklıdır. pek çok eksikliğine rağmen başarılı bir oyun diyebilirim.
UÇAN ADAM(ç.o.)..................................Bu oyun bana hiç de özgün bir hikaye gibi gelmedi. Aslında sahnelenmesini ve oyunculuğunu da yetersiz buldum. Kötünün iyisi.
UYUYAN GÜZEL KOMEDİSİ(ç.o.)...............Zayıf bir prodüksiyon. Salondaki seyircilerin ilgisini çekmeyi başaramadılar. Kötünün Kötüsü.
BİR MUTFAK MASALI(ç.o.)......................güzel bir dekor, güzel oyunculuk, güzel kostümler ama vasat bir yönetim. yine de iyi bir oyun.
ALICE HARİKALAR DİYARINDA(ç.o.)..........Eti Çocuk Tiyatrosu’nun oyunu bu sezon izlediğim en iyi çocuk oyunuydu. Çocukların ilgisi bir an bile dağılmadı. kusursuz bir prodüksiyon. Bir çizgi filmin içindeymişsiniz gibi sürükleyici. Oyunun sonunda ise "Harikalar Tüneli" Benim bile tüylerimi diken diken etti.
DON KİŞOT(ç.o.)...................................Cervantes gurur duyardı eminim. oldukça güzel bir uyarlama. Hoş dekor. Kalabalık kadronun bütün avantajları kullanılmış. Umarım bu oyun önümüzdeki sezon da devam eder. çünkü Don Kişot çok önemli bir eser ve daha çok çocukla buluşmalı.


Derya Sağlam - ( 7/10/2007 )
Ayak Bacak Fabrikası, Godot’yu Beklerken, Ful Yaprakları, Oyun Sonu, Inishmaann’ın Sakatı, Kozalar, İyi Geceler Anne, Barut Fıçısı, 81.Cadde 14.Bina 2 Numaralı Daire şimdilik bu kadar...

Ayhan - ( 7/10/2007 )
kozalar,çılgın dünya,keşanlı ali destanı,iyi geceler anne
hepsi koca bir emek ve başarı


yalçın - ( 7/10/2007 )
internetten bilet kazanıp herkesetiyatro’nun düdükçülerle fırçacıların savaşını izledim. kötü bir semaver kumpanya kopyasıydı maalesef.

Çılgın Dünya bir harika...


selin - ( 7/10/2007 )
valla 2007 yılında en begendigim tiyatro oyunu KADINLAR MI ?ERKEKLER Mİ? çok güzeldi bazı ünlü oyuncularda vardı ama fazla degil 2’3 tane...

tuğçe - ( 7/10/2007 )
en beğendiğim oyun gözlerimi kaparım vaziifemi yaparm oyuncuları mükemmeldi bende bu sene konservatuara gireceğim umarm iyi bir tiyatrocu olurum...

ilke - ( 12/8/2007 )
Oyun Seyir Günlüğüm- KAFES

"Aslında hepimiz kendimizi bir şekilde kafese kapatmıyormuyuz, birilerinin gelip bizi kurtarmasını beklemiyormuyuz?"
düşündüren repliklerden sadece biri.Oyun psikoloji üzerine kurulu olduğundan sizi etkisi altına alıyor.İnsanın ruh
halinin davranışlarını ve yaşamını nasıl şekillendirdiğini görmek ve analiz etmek açısından çarpıcı bir örnek.
Yazar Senecadan etkilenmiş olacak ki ağır bir melodramı şiddet içeren sahnelerle harmanlamış.Ev halkı dışındaki
karakterler yardımıyla da yavaş seyreden akışa hareket katılmış.Oyunu bu sezon izlediklerimden farklı kılan diğer
bir unsur da ağırlıklı olarak beden dilinin kullanılması,duyguların bakışlarla ifade edilmesiydi.
Oyuncuların herbiri ayrı ayrı başarılıydı,doğal olmaları bu başarıyı perçinledi.Ayrıca sözsüz iletişimlerindeki
başarıları da aralarındaki uyumu yakaladıklarını gösteriyor.Özellikle gelin kaynana arasındaki bakışmalar
can alıcıydı,seyircileri etkiledi ve alkışları kaptı.Oyunun yazarı Mario Fratti de seyircilerin arasındaydı,
oyunculardan birinin yazar için alkış istemesi de güzel bir jestti.


ŞULE - ( 12/15/2007 )
BEN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TİYATRO KOLUNDAYIM İLK SENEM ROMEO VE JULİET İ VE GEYİKLER LANETLERİ İZLEDİM AYRICA TEKNİK EKİBİNDEYDİM.GEYİKLER LANETLER,EN SON OYNADIĞIMIZ OYUN,GÖRSELLİĞE HİTAP EDEN Bİ OYUNDU BİZİM PROJEMİZ DİYE DEMİYORUM MUHTEŞEM Bİ OYUN ÇIKARDIK...:))

begüm - ( 12/13/2007 )
merhaba ben vandan begüm tiyatro adeta bir aşk ben akide şekeri,titanik orkestrası,gayri resmi hürrem,eskici dükkanı,papanın kaçırıldığı gün gibi devlet oyunları yanında özel ekiplerin oyunlarınıda izledim .ve titanik orkestrasında inanılma bir düşünce akımı vardı güzeldi.eskici dükkanında inanılmaz bir dekor ve emek vardı.bütün oyunculara ve sahne arkasındakilerin yüreklerine sağlık.

ilke - ( 11/29/2007 )
Azizname:Oyun Aziz Nesinin ustalığını bir kez daha ortaya çıkıyor,hayatın içinden, yaşadıklarımızdan kesitler vererek gülerken düşünmemizi sağlıyor.Çok keyifliydi,akış hızlı olduğundan ve de salondaki ses sisteminin yetersizliğinden esprileri,replikleri kaçırdığıma üzülüyorum.Oyuncuların herbirinin performansı muhteşemdi,bize böyle güzel bir oyun izlettikleri için çok teşekkür ediyorum.
Simavnalı Şeyh Bedrettin:Dramatik bir hikaye gönül isterdi ki sonu güzel bitsin ve yanlış giden şeyler düzelsin, konusu anlamlıydı, oyuncular (duygu yansıtma,derinlik) başarılıydı,oyuna müzik ve dansın eşlik etmesi tempoyu arttırmakla kalmayıp seyircinin oyuna katılmasını sağladı.Oyun amacına ulaştı ve başarılı oldu,bu nedenle emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum bir dramı aşırı duygu seline boğmadıkları, dozunda tuttukları için.
eskici dükkanı:konu biraz yüzeysel kalmasına karşın(daha iyi işlenebilirdi) oyunculuk etkiliydi ta ki finaline kadar,daha fazla alkış almak, insanların milli duygularını ateşlemek için biz bu vatanı yabancılara satmayız mesajını insanların gözüne sokmaya gerek yoktu,oyunun içinde baba kendi değerlerini parayla değişmeyeceğini vurgulamıştı zaten.Bence oyunun doğal akışında mesajlar verilmeli ve yorum seyirciye bırakılmalı.


cemre karaca - ( 11/23/2007 )
tiyatro hairika bir sanat diyarbakır da yaşarken kardeşimle harçlıklarımızla bile gidebilirdik .15yıldır malatya da yaşıyorum .çok özledim tiyatroyu.malatya ya çok az geliyor ve pahallı oluyor.şubat tatilinde diyarbırda ilk fırsatta gideceğim.

Servet Değer - ( 11/18/2007 )
Bursa Devlet Tiyatrosu’nda 2007-2008 sezonunun ilk oyunu olan Neyzen Tevfik’i seyrettim. Bu oyunun daha ilk başında gördüğüm umarsamazlık beni oyundan hemen uzaklaştırdı. Benim görüşüme göre önemli saydığım umarsamazlık şudur; Neyzen Tevfik’e ilham veren Ney ustasının ve daha sonra Neyzen Tevfik’in kullandığı nesne olan ney’in bir sopa olması. Bildiğimiz sopayı ney yerine kullanarak oyunu devam ettirdiler. Bir ney almaya paraları yok herhalde. Daha sonra Devlet Tiyatroları sitesinde ve Afişte gördüğüm resimde alenen belli sopa kullandığı. Arkada Neyzen Tevfik’in resmi ney ağzında, ön tarafta oyuncunun ağzında bir sopa ney gibi tutuyor. Bu ne rezalet bu ne kepazelik. Aynı ney oyunun 2. bölümünde polisin elinde sopa olarak görüyoruz. Ne kadar ilginç bu oyunu hazırlayanlar oyunun önemini vurgulayan nesneyi sopa olarak kullanmışlar. Bu hem seyirciye hemde Neyzen Tevfik’e saygısızlık olarak görüyorum. İlk bölümde Neyzen Tevfik’in ney kullandığı anlatırken, ikinci bölümde sövmeleri ve deliliği ön plana çıkarılmış. Tek kişilik oyun yerine bir meyhane dekorunda ney çalarken nükteleri ve sövmeleri işlenseydi daha etkileyeceği olacağı kanaatindeyim. Gitmek isteyenler bir kere daha düşünsün derim.

fikret karakoyunlu - ( 4/2/2008 )
bu yıl izlediğim en iyi oyunlardan birisi sayın ÇETİN ETİLİ nin yönettiği EKMEK İŞÇİLERİ oldu. AFL kültür merkezi bünyesinde bulunan sanat işliği tiyatrosu bu sitede yer almalı ve bu sahne hakkında bilgileri barındırmalı. teşekkürler

mimik_rol - ( 3/31/2008 )
merhaba.. ne yazık ki hiç sevmediğim bir oyundan başlamak istiyorum. dtde oynanan savaş ikinci perdede cıkacak... birinci perdenin sonuna dogru gözlerim doldu.. gerçekten üzüntü verici bir durum.. nasıl oyunculuklar onlar öyle... sahnede kullanılan hiçbir nesne anlam kazanmadı.. ve bunun gibi bir sürü şey... bu sorunu şuna baglıyorum kendımce.. her ay benimde maaşım bankaya yatsa bi süreden sora aynı memur zıhnıyetı içinde gelişmeden yoluma devam ederim... sevgiler

yağmur - ( 3/24/2008 )
Sıvas93,Üç kızkardeş,Müzikaldeki Hayalet,Evlilikte ufak tefek cinayetler ve enson ’BU SEN DEĞİLSİN’ oyununu izledim.Farklı ve kolay anlaşılır oluşu,farklı espiri ve şiirsel bir dramatizmle izleyiciyi sahneye çekişi;kadın ve erkeğin duygularını ve yaşama karşı direnişlerini anlatan BU SEN DEĞİLSİN OYUNU İKİ KİŞİLİK OYUN OLMASINA RAĞMEN EEN ÇOK BEĞENDİĞİM OYUN OLDU.

HÜLYA - ( 3/24/2008 )
izlediğim oyunlar:Üç kız kardeş,Kim o?,kibarlık budalası,kaygan zemin,Sınıf Bunadı ve ’Bu sen değlsin’ oyunlarını izledim.Bu oyunlar içinde en çok BU SEN DEĞİLSİN oyununu beğendim dersem, benim gibi sizde şaşıracaksınız herhalde...


ayşe - ( 3/24/2008 )
bu sene tiyato yılımdı.kantocu cuco bilmiyor gözlerimi kaparım vazifemi yaparım aldatma ayrılık eskişehirde olan bütün oyunlara gittim gitmeye devam edicem şimdi festival haftası haydiii::)

oyuncu-buket - ( 1/19/2008 )
15 tane izledim...

can - ( 1/11/2008 )
benimm oyun izleyecek kolay kolay vaktim olmuyoo cünküü kendim tiyatro oyuncusu oldum icin vakit olmuyoo

gülten cankaya - ( 2/15/2008 )
TIK TIK.. KİM O? BEN HIRSIZINIZIM..........Ben FKM’de Hırsız diye bir oyun var onu izledim. Diğer oyunlarını da izlemiştim. ama en güzeli bu bence.Hem çok komik hem de gerçek hayat hikayesinden yola çıkılarak hazırlanmış olması beni etkiledi. Bir hırsız hapse giriyor, yaptıklarından pişman oluyor ve çaldığı şeyleri hapisten çıkınca tek tek geri veriyor.İnsanlarla görüşüyor. Çok ilginç..Düşünseniz..Kapı çalıyor..tık tık.. Kim o? Benim ben.. Hırsınız..

yıldız - ( 3/25/2008 )
BU YIL, Kibarlık budalası,ful yaprakları, kim o,mikadonun çöpleri,Ben eskiden küçüktüm,SINIF bunadı ve Bu sen değilsin OYUNLARINI İZLEDİM.Basit cümlelerle büyük mesajlar vermesi,KADIN-ERKEK-YAŞAM ÜÇGENİNE FARKLI BİR AÇIDAN BAKMASI ,espiri ve dramın ansızın insanı vurması nedeniyle ençok BU SEN DEĞİLSİN OYUNUNU beğendim diyebilirim...

nurcan - ( 3/24/2008 )
BU YIL BEŞ OYUN İZLEDİM.BUNLARIN İÇİNDE ÇOK POPÜLER OYUN VE OYUNCULAR VARDI. EN BEĞEDİĞİM OYUN’BU SEN DEĞİLSİN’OYUNUYDU...

BEYZA ALBAYRAK - ( 12/10/2009 )
YAŞAR NE YAŞAR NE YAŞAMAZ OYUNUNU ÇOK SEVDİM 40 YAZININ 60 YAZI OLMASINI İSTERİM SAYGILAR SELAMLAR

Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 142
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

    Son Eklenen Yazılar     En Çok Okunan Güncel Yazılar
Süt Kardeşler - Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu 2020
Atam Siz Rahat Uyuyun Gençleriniz Size Layık - Yıllar Sonra 'Satıcı'nın Ölümü' - Bir Büyük Sanatçı Argun Kınal'a Veda
  Tüm Tiyatro Yazıları

  Bu Tarihte Yayınlanan Diğer Yazılar
  Bu yazının yayınlandığı tarihte gündemdeki diğer yazılar aşağıda listelenmiştir...

 • Omuzumdaki Melek (Tiyatro Kedi) - 7/13/2007
 • Tiyatro Pera (Tiyatro Pera) - 7/13/2007
 • Tiyatro Oyunevi (-) - 7/13/2007
 • Yalnızlıklar (Tiyatro Oyunevi) - 7/13/2007
 • Meyhanede (Oda Tiyatrosu) - 7/12/2007
 • Sayın Akmen’in ''Hülya Avşar kim ki, medyaya hükmediyor, emrediyor? '' Sitemine, büyük sitem… (İhsan Ata) - 7/11/2007
 • Hülya Avşar kim ki, medyaya hükmediyor, emrediyor? (Üstün Akmen) - 7/10/2007
 • Oyunları Niye Okumalıyız? (Edward Albee) - 7/10/2007
 • NEDEN GERÇEK SANATÇILAR GEREKEN DEĞERİ GÖRMEZ (Özlem Ecevit) - 6/21/2007
 • Bu yıl hangi tiyatro oyunlarını izlediniz? (Tiyatro Dünyası) - 7/3/2007
 • HÜKÜMET, TİYATRONUN TEKELLEŞMESİ İÇİN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR. (İhsan Ata) - 6/19/2007
 • Meyhanede : MEYHANE Mİ TİYATRODA, YOKSA TİYATRO MU MEYHANEDE? (Üstün Akmen) - 6/12/2007
 • ORDU’DA “3. ULUSLARARASI ÇOCUK VE GENÇLİK TİYATROLARI FESTİVALİ” (Üstün Akmen) - 6/6/2007
 • Nemrut (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi (KHEM) Deneme Sahnesi) - 6/4/2007
 • Sizce Sezonun en iyi oyunu hangisiydi? (Tiyatro Dünyası) - 6/19/2007
 • Alt Üst (Buğra Gülsoy) - 8/5/2007
 • İnsan : Üçleme (Buğra Gülsoy) - 8/5/2007
 • Tohum ve Toprak (Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları) - 5/31/2007
 • Tiyatro Günlüğü (Buğra Gülsoy) - 5/31/2007
 • Son Bilet (Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları) - 5/31/2007
 • Cimri (Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları) - 5/31/2007
 • Ayak Takımı Arasında (Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları) - 5/31/2007
 • Sedyeciler Serisi (Gazi Üni. Tiyatro Kulübü - GÜTİK) - 5/30/2007
 • Dokuz Canlı (Gazi Üni. Tiyatro Kulübü - GÜTİK) - 5/30/2007
 • DEĞİŞİM ATÖLYESİ OYUNCULARI VE TİYATRO (Değişim Atölyesi Oyuncuları) - 5/29/2007
 • KAYIP-KIM KORKAR VİRGİNİA WOOLF'TAN (Değişim Atölyesi Oyuncuları) - 5/29/2007
 • Yaşasın Düşman (Değişim Atölyesi Oyuncuları) - 5/29/2007
 • Ada (Değişim Atölyesi Oyuncuları) - 5/29/2007
 • ÜBÜ (Değişim Atölyesi Oyuncuları) - 5/29/2007
 • Kapıların Dışında (Değişim Atölyesi Oyuncuları) - 5/29/2007
 • Lüküs Hayat (TRT Arşivinden) - 5/29/2007
 • Yedi Kocali Hürmuz (Ayten Gökçer) - 5/29/2007
 • Tanıtım Videosu (Tiyatro Akademi) - 5/29/2007
 • Cephede Piknik (Promete) - 5/29/2007
 • Ben Anadolu (ODTÜ Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü) - 5/29/2007
 • 2006/2007 TİYATRO SEZONU (Özlem Ecevit) - 5/29/2007
 • OYUN YAZMA TEKNİĞİ (Kemal ORUÇ) - 5/23/2007
 • 8. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali’nden izlenimler (3) (Üstün Akmen) - 5/22/2007
 • William Shakespeare (-) - 5/19/2007
 • SAMUEL BECKETT Biyografisi (-) - 5/19/2007


 • Tiyatro Kursu Başlıyor!
  15 Eylül'den itibaren her SALI Kadıköy'de!
  Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!  Duyuru Panosu!  Son Eklenen Tiyatro Oyunları

       Güncel Yazılar

  Yazar olmak ister misiniz?
  Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

  Mail Listemize Üye Olun

       Güncel Haberler
  Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi
  2. Maltepe Uluslararası Tiyatro Festivali Başlıyor

  Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
   
   |