| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

Oyun Hakkında Yorumlar
Özel hayatlar

Tiyatro İstanbul

Başlangıç Yılı : 2011

Puan : 0.77 / 10    
Merak Edenler : 186 kişi


Paylaş      
Kadro :
Yazan: Noel Coward
Türkçesi: Gencay Gürün
Yöneten: Cihan Ünal

Dekor: Nilgün Gürkan
Erkek Kostümleri: Faruk Saraç
Kadın Kostümleri: Tuvana Büyükçınar Demir
Işık: Aytekin Saday
Efekt: Cafer Hekim
Koreografi: Mikel N. Vidhi

Oynayanlar:
Cihan Ünal, Şencan Güleryüz , Hande Ataizi, Burcu Kazbek


Oyun Hakkında :
İki yeni evlİ çiftin balayılarını geçirmek için kiraladıkları otelde yanyana iki odaya yerleşmeleriyle başlayan oyunda çiftleri müthiş bir sürpriz bekliyor olacaktır.

Fotoğraf ve Videolar :Yorumlar

Something wicked this way comes... - ( 1/23/2011 )
Tek kelimeyle vakit kaybı. Hande Ataizi ne kadar curetkar sahneler çıkarırsa çıkarsın, goz doldurmuyor ve oyunu kurtarmaya yetmiyor. Komedi desen güldürmüyor. Dram desen hiç değil, yani sona ermesini zor bekledik. Uzak durun derim. Gercekten tiyatro görmek istiyorsanız, sezondaki zengin oyun seçenekleri arasında ancak sondan 1.olur.

very curious??? - ( 1/27/2011 )
Çok merak ettim bu oyunu ama yukarıdaki arkadaşın dediğine göre başarılı bir oyun değil ?? Bu haftasonu tiyatroya gitmeyi düşünüyorum öneriniz var mı???

Anıl Ayvalıoğlu - ( 2/20/2011 )
Bu oyunun amacını anlayan var mı? Tamamen boş bir oyun.Barışıyorlar,ayrılıyorlar ve bitiyor.Ne şimdi bu? Cihan Ünal sanki ilk defa sahneye çıkan acemi bir tiyatrocu gibi.Elini kolunu nereye koyacağını bilmiyor.Yılların tiyatrocusundan iyi bir oyunculuk beklerdim.Oyunda bir de efektler var ki felaket.Tamamen gereksiz ve saçma efektler.Bilgisayar oyunlarındaki bilindik efektlerdi.Maalesef olmamış.

deniz öngen - ( 4/29/2011 )
ya oyunda hande atayızının cihan unalın şencan guelryuzun ve burcu kazbek ın isimlerini hatırlayan var mı?

- ( 5/7/2011 )
var, biraz geç oldu yorum ama sana türkçe okunuşlarını yazcm :) cihan ünal-elyıt,hande ataizi-amanda,burcu kazbek sibıl,şencan güleryüz-victor.

Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 339
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Özel hayatlar      Çığ      Giderayak      Buluşma Yeri      Henry ve Alice'in Gizli Hayatları      Doğum Günü Partisi      Sonsuz Tekrar (Dans Tiyatrosu)      Aşk Mektupları      Ölümüne Suçlu      Hamlet (Kukla Tiyatrosu)      Yeşilçam'dan Sahneye: İçimdeki Sızı      Yarını Akıl Yapar (Çocuk Oyunu)      Adam      Kerem Gibi      Orda      Generaller, Savaş Ve Barbekü      İleri Sar Geri Sar      Son Yarım Saat      Büyülü Gece      Uçan Şemsiye (Müzikli Çocuk Oyunu)      Hoop Gitti Kafa      Güzel Şeyler Bizim Tarafta      Uyan Uyan Gazi Kemal      Nereye Gidiyoruz?      Ateş Yüzlü      Renkler Cumhuriyeti      Sondan Sonra      Suç Ortağı      Dansöz Remzi      Açıl Susam Açıl (Çocuk Oyunu)      Porno Club      Rapunzel (Çocuk Oyunu)      Bûka Lekî (Plastik Gelin)      Almanya'dan Falım Geldi      Ekmek Parası      Medeni Hali: Kadın      Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi      Gönlümdeki Osman Hamdi Bey      Vahşi Batı      Dikkat Uzaylı Çıkabilir! (Çocuk Oyunu)     


Tiyatro Kursu Başlıyor!
8 Temmuz'tan itibaren her PAZARTESİ Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
Tiyatro Maydanoz, Nazım’ın Kadınları ile Sahnede
Tekin Deniz: Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..