“Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” Oyunu ile Aşkı Kendinizde Yeniden Keşfedin!

“Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” Oyunu ile Aşkı Kendinizde Yeniden Keşfedin!

TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonun üçüncü oyunu olan ve Rajiv Joseph’in kaleme aldığı “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, aşkı kendimizde yeniden keşfetmemiz için cesaretlendiren çağdaş bir aşk masalı… İki küçük çocuğun karşılaşmalarıyla başlayan “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, 23 Mart 2018 Cuma akşamı TOY İstanbul’da!

 

Merve Bulut ve Ümit Yaşar Bekar’ın birlikte sahnelediği “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” sevmek, sevilmek, büyümek, yaralanmak ve yaraları sarmakla ilgili tüm mahremiyetimize ışık tutan, kışkırtıcı, yalnız, hüzünlü ama zaman zaman da güldüren bir aşk masalını sahneye taşıyor.

 

Kayleen ve Doug’ın sekiz yaşındalarken okul revirinde karşılamaları, büyük bir aşka ve kronik bir yaralanmaya dönüşür. Aşk yaraları sarabilir mi? Ya aşkın kendisini yaralamışsak? İyileşmek mümkün mü? “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” bu aşkın kalıntılarını, açtığı derin yaraları, izleyenlerle paylaşıyor.

 

2010 Pulitzer Drama Ödülü finalisti, bol ödüllü oyun yazarı Rajiv Joseph’in kaleme aldığı, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirdiği, yönetmen koltuğunda Barış Gönenen’in oturduğu “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”nın yönetmen yardımcılığını Beybin Başerdem yapıyor. Oyunun ışık ve dekor tasarımını Onur Alagöz, proje asistanlığını ise Yeşim Çelebi üstleniyor.

 

Tek perdelik “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” oyunu, 23 Mart 2018 Cuma akşamı saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here