“Ölümcül Çocuk  Parkı  Yaraları” 16 Mart’ta Toy İstanbul’da.

“Ölümcül Çocuk  Parkı  Yaraları ”
Soruyor: Aşk Yaraları Sarabilir mi?
Ya Aşkın Kendisi Yaraysa?

Aşka, arkadaşlığa, büyümeye, yaralara ve iyileşmeye dair kışkırtıcı, yalnız, hüzünlü ama zaman zaman da güldüren çağdaş bir aşk masalı: “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, 16 Mart Cuma akşamı TOY İstanbul’da! Merve Bulut ve Ümit Yaşar Bekar’ın aynı sahneyi paylaştığı oyun; “Aşk yaraları sarabilir mi? Ya aşkın kendisi bir yaraysa? İyileşmek mümkün mü?” gibi sorulara seyircisiyle birlikte yanıt arıyor.

Kayleen ve Doug’ın hayatları, 30 yıl içinde beklenmedik zamanlarda kesişmektedir. Bu süreçte hem hayatın hem de ilişkilerinin onlarda açtığı derin yaraları en kışkırtıcı şekilde işleyen “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan üçüncü oyunu.

2010 Pulitzer Drama Ödülü finalisti, bol ödüllü oyun yazarı Rajiv Joseph’in kaleme aldığı, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirdiği, yönetmen koltuğunda Barış Gönenen’in oturduğu “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”nın yönetmen yardımcılığını Beybin Başerdem yapıyor. Oyunun ışık ve dekor tasarımını Onur Alagöz, proje asistanlığını ise Yeşim Çelebi üstleniyor.

Tek perdelik “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” oyunu, 16 Mart 2018 Cuma akşamı saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here