‘Aşkölsün’ İçin Biletler Hızla Tükeniyor.

Günay Karacaoğlu’nun, tek kişilik ödüllü performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktığı “AşkÖlsün”ün, 24 Kasım Cuma akşamı Baba Sahne’de tiyatroseverlerle buluşacak oyununun biletleri hızla tükeniyor. Sevmek ve sevilmek üzerine kurgulanmış bu trajikomik hayat hikâyesini izlemek için acele edin!

Büyük ilgi gören “AşkÖlsün”; başından geçen talihsiz olaylara, girdiği işlerde tutunamamasına, kandırılmalarına, aldatılmalarına rağmen mutlu olmak için arayışlarından asla vazgeçmeyen Songül’ün trajikomik hayat hikâyesini sahneye taşıyor. Yaptığımız seçimler bize mi aittir yoksa bize dayatılanlar mıdır? Yağan yağmurun sevmekle, sahile vuran dalgaların aşkla, rüzgârda dalgalanan başak tarlalarının sevilmekle alakası var mıdır? Durup hatırlamak ya da hatırlayamamak nasıl karşılık bulur?

Günay Karacaoğlu, Songül karakterine hayat verdiği tek kişilik “AşkÖlsün” oyunu ile, 42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü.

Murat İpek’in kaleme aldığı, Barış Dinçel’in yönettiği “AşkÖlsün” oyunun sahne ve kostüm tasarımı da Dinçel’in imzasını taşıyor. Müziklerini Çiğdem Erken’in hazırladığı oyunun ışık tasarımı Yakup Çartık’a ait.

24 Kasım 2017, Cuma akşamı saat 20.30’da Baba Sahne Savaş Dinçel Salonu’nda tiyatroseverlerle buluşacak olan iki perdelik “AşkÖlsün” oyununun biletleri, babasahne.com’dan ve gişeden temin edilebilir.

Gişe:     0216 700 11 11

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here