Tiyatro Keyfi, Çocuk İstiyorum’un Prömiyer ve Galasını Yaptı!

Tiyatro Keyfi’nde yeni sezonun ilk eseri “Çocuk İstiyorum”un prömiyeri ve galası 9 Ekim Pazartesi akşamı Süzer Plaza’daki Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de tiyatro, sinema, televizyon ve müzik dünyasından Zara, Lale Başar, Orhan Kılıç, Savaş Özdemir, Gani Müjde, Gökhan Türkmen, Yunus Emre ve Melissa Yıldırımer, Ali ve Aysun Kocatepe, Özgün Uğurlu, Bora Öztoprak, Tolga Mendi, Suha Uygur, Salih Güney, Hakkı Ergök, Devrim Yakut, Evrim Alasya, Sedat Kalkavan gibi pek çok tanınan sanatçının ve medya dünyasından önemli isimlerin katılımıyla yapıldı.

Bekir Aksoy’un yazdığı ve dünya prömiyeri yapacak olan komediyi Turgay Kantürk yönetti. Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy, Kemal Başar ve Defne Bölükbaşıoğlu’nun rol aldığı eserin ışık tasarımı Yüksel Aymaz, kostüm tasarımı Mine Erbek Gökbuget, müzikleri ise Bora Öztoprak imzasını taşıyor.

“Çocuk İstiyorum” 12, 13, 24 ve 27 Ekimde Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de, 28 Ekimde Caddebostan Kültür Merkezi’nde, 15, 29 Kasım ve 13, 27 Aralıkta ise Duru Tiyatro’da izleyicisiyle buluşuyor.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here