“Patron” Sezonun Son Oyunu için Bu Akşam (24 Mayıs) KATS Sahne’de!

“Patron” Sezonun Son Oyunu için Bu Akşam (24 Mayıs) KATS Sahne’de!

                                               

Şubat ayında gerçekleşen prömiyerinden bu yana yoğun ilgi gören “Patron”, bu sezon için son kez, 24 Mayıs Çarşamba akşamı KATS Sahne’de! Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldıkları oyun, gelecek sezon da farklı sahnelerde ve şehirlerde tiyatroseverlerle buluşmaya devam edecek.

Tiyatro Şenay tarafından sahneye konan “Patron”, kara komedi bir mafya hikayesini sahneye taşıyor. Çocukluk arkadaşı iki kafadar Sadık (Cemal Hünal) ve Okan (Onur Şenay), Patron adını verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron’un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron’un gazabından çok korkan iki kafadar, Patron’a gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler.

Sürprizli akışıyla dikkat çeken “Patron”, daha önce denenmemiş bir sistemle seyircilerini şaşırtmaya da hazırlanıyor. Patron karakteri sahnede Tamer Karadağlı’nın sesiyle yer alıyor, fakat zaman zaman oyuna misafir olacak sürpriz isimler de Patron karakterini canlandıracak.

Jason Milligan’ın yazdığı, Türkçe çevirisini Cemal Hünal’ın yaptığı “Patron”un yönetmenliğini de Hünal üstleniyor. Müzik ve ses efektlerini Gülhan Eralp’ın büyük bir titizlikle hazırladığı, ışık tasarımını Cengiz Orhonlu’nun, dekor tasarımını Onur Şenay’ın yaptığı oyunun afiş fotoğraflarını Fethi Karaduman çekerken, afişi ise Berkcan Okar tasarladı.

Tiyatro Şenay’ın tek perdelik “Patron” oyunu 24 Mayıs 2017, Çarşamba akşamı KATS Sahne’de izlenebilir. Başlama saati 20.30 olan oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here