Etna-Bedendeki Kuyular Sezonun Son Oyunuyla 27 Mayıs’ta Taşra Kabare’de

“SEYİRCİ KALAN, KALBİNİN EN DERİN NOKTALARINA KADAR ZALİMDİR!”

 

Bitiyatro Bisahne’nin sevilen oyunu Etna-Bedendeki Kuyular 27 Mayıs’ta Taşra Kabare’de oynayacağı son oyunla sezona veda ediyor!

 

Bedeninin kaldıramadığı haksızlıklara kafasında yarattığı sığınakta ses veren Sophie, tüm dünyaya kafa tutarcasına bir adalet arayışı içindedir. Adaletsizliklere karşı hissettiği sorumluluk duygusu ona alternatif bir dünya yaratmaktan başka çare bırakmamıştır.

 

Gerektiğinde gerçek hayata dönebilmek için kendisine ufak hileler hazırlamayı ihmal etmese de, bu sığınakta yaptığı savunmalar ve verdiği cezalardan memnundur. Artık o bir yanardağ gibi patlamaya devam edecektir!

 

Bitmek bilmez enerjisi ile Sophie karakterine can veren Laçin Ceylan ve kendisine eşlik eden Nihat İleri’nin etkileyici oyunculukları sahneden taşarken seyirciye oldukça anlamlı bir mesaj bırakıyor: “Seyirci kalan, kalbinin en derin noktalarına kadar zalimdir!”

 

Alman oyuncu, yönetmen ve yazar Christine Sohn yazdı ve yönettiği oyunu Ahmet Cemal dilimize çevirdi. İliklerinize kadar hissedeceğiniz bu etkileyici hikâye, sezonun son perdeleri için hazırlıklara devam ederken hepinizi Sophie’nin dünyasında görmek istiyoruz.

 

Taşra Kabare’de görüşmek üzere, sevgiyle kalın!

 

Bilgi ve İletişim:

Bitiyatro Tel: 02122440247

Taşra Kabare Tel: 02163212161

Biletler Biletix, Taşra Kabare ve Bitiyatro gişelerinde!

 

Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here