Tiyatro Keyfi’nin yeni sezon eseri TED BUNDY Nisan Ayı Programı

Tiyatro Keyfi’nin yeni sezon eseri TED BUNDY… Suç ne, suçlu kim? Eserin 9 Nisan Pazar CKM gösterisine özel gençler telefonla arayarak rezervasyon yaptırıp sınırlı sayıda bileti 15 TL’ye gişeden satın alabiliyor. Diğer gösterimleri aynı koşullarda gençler 20 TL’ye izleyebiliyor.

Başrollerini usta ve tanınmış oyuncular, Adı Efsane televizyon dizisinde de rol alan Reha Özcan ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz televizyon dizisinin oyuncularından Kemal Başar’ın oynadığı TED BUNDY, sezon boyunca Borusan Oto Dolmabahçe Sahne başta olmak üzere İstanbul ve Anadolu turnelerinde sergilenmeye devam ediyor.
Tarihin gördüğü en korkunç seri katil Ted Bundy ile celladı Richard Angelholmes’ün birlikte geçirdiği son saati anlatan, günümüze ışık tutan, suç kavramını sorgulayan gerilim ve sürpriz dolu eseri Kosta Kortidis yazdı, Sqhyri Caushaj yönetti. Dekor ve kostüm tasarımı Murat Gülmez’e, ışık tasarımı ise Yüksel Aymaz’a ait. Metin dünyada ilk kez sergileniyor.
Eserin 3 aylık oyun programına www.tiyatrokeyfi.com.tr web sitesinden, ayrıca Tiyatro Keyfi’nin Facebook ve Twitter sayfalarınden ulaşılabilir. Biletler Biletix’te satışta. Rezervasyon ve indirimli toplu satışlar için: 05382722379
Mart ve Nisan programı:
6 Nisan – Borusan Oto Dolmabahçe Sahne
9 Nisan – Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
14 Nisan – Mecidiyeköy Oda Tiyatrosu
İlginize teşekkür ederiz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here