Sezonun Son “Aşk Listesi” 26 Nisan’da!

Sezonun Son “Aşk Listesi” 26 Nisan’da!

 

Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in dinamik performanslarıyla büyük beğeni toplayan “Aşk Listesi”; tiyatro sezonunun son oyunu için 26 Nisan Çarşamba akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de!

40. yaş gününü kutlayan, ilişkilerde beceriksiz bir istatistikçi ve onun en yakın arkadaşı, çapkın bir gazeteci ve müzisyen… Bu iki erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için atıldıkları hem komik, hem romantik, hem de sürprizlerle dolu macera, “Aşk Listesi” oyunuyla tiyatro sahnesine taşınıyor. “Aşk Listesi”; tiyatroseverlere kadınlar, erkekler, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve  aşk üzerine çok eğlenceli bir romantik komedi sunuyor.

 

Hayallerinizdeki kadını ya da erkeği yaratmak için listenize hangi 10 özelliği koyardınız? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah  gözlü? Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl? Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder? Ya da duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri… Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri…

 

Norm Foster’ın kaleme aldığı, Menekşe Uçaroğlu’nun Türkçe’ye çevirdiği, yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu’nun üstlendiği “Aşk Listesi”, Gayrettepe KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor.

 

Tiyatro Şenay’ın iki perdelik “Aşk Listesi” oyunu; 26 Nisan 2017, Çarşamba akşamı saat 20.30’da Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here