Digital Age Summit 2017 3-4 Mayıs’ta Four Seasons Bosphorus İstanbul’da

Digital Age Summit 2017 3-4 Mayıs’ta Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşiyor

 

DIGITAL AGE SUMMIT 2017’TE İ-NSANSILAŞAN VE İ-NSANİLEŞEN TEKNOLOJİYE IŞIK TUTACAK İSİMLER BELLİ OLDU

 

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek Digital Age Summit, İ-nsansılaşan ve İ-nsanileşen teknolojiyi konu alıyor. 3-4 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğin konuşmacıları arasında Prof. Dr. Marcus du Sautoy, Jasmin Karataş, Mark Mullen,  Prof. Dr Metin Sitti ve Dr. Tolga Kurtoğlu gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor.

 

Digital Age dergisinin bu yıl 11’inci kez düzenleyeceği Digital Age Summit, yine Türkiye ve dünyadan dijital dünyaya yön veren konuşmacıları konuk edecek. İ-nsansılaşan ve İ-nsanileşen teknolojilere odaklanan zirvede, “Digital Humanization” temasıyla teknoloji ile insan hayatının birbirini nasıl etkilediğine ışık tutulacak.

 

İşte Digital Age Summit 2017’nin ses getirecek konuşmacıları:

 

Prof. Dr. Marcus du Sautoy

Oxford Üniversitesi Matematik Profesörü Marcus du Sautoy, algoritmaların bugünün teknolojisinde yapay zeka ve otomasyon sistemlerinde nasıl evrildiğini ve daha modern bir yaşam için insanileştiğini çarpıcı ve ilginç bağlamlarda açıklayacak.

 

Jasmin Karataş

Accenture Digital Interactive’de  Stratejik  Tasarım &  Oyunlaştırma Danışmanı Jasmin Karataş iş dünyasında ‘oyunun’ kuralları değişirken, gelecekte karşımıza çok çıkacak ‘Oyunlaşma’ kavramını anlatacak.

 

Mark Mullen

Geçmişteki örneklerinden çok daha farklı uygulama ve ürünlere sahip, dijital bankacılığın ilklerinden olan Atom Bank’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mark Mullen da Digital Age Summit konuşmacıları arasında.

 

Prof. Dr. Metin Sitti

Max-Planck Institute Direktörü, Carnegie Mellon Üniversitesi Öğretim Üyesi; nanoGriptech Kurucusu Prof. Dr. Metin Sitti, robotlar, nano-teknoloji, mikro evrenler gibi teknolojilerin insan hayatıyla bu kadar iç içe geçmesinin gelecekte neleri, nasıl değiştireceğini anlatacak.

 

Dr. Tolga Kurtoğlu

Elektronik iş gereçlerinin dünyadaki en önemli oyuncularından Xerox’un yapay zekayı araştıran PARC’un en üst düzey yöneticisi Dr. Tolga Kurtoğlu da Digital Age Summit’te yerini alıyor. Pazara yenilikler sunma tutkusuyla çalışan Dr. Kurtoğlu, günlük hayatta karşılaşılan sorunlara bilim ve teknoloji yardımıyla yaratıcı çözümler bulmak için farklı fonksiyonlardan gelen ekiplere liderlik etme konusunda uzman bir isim.

 

Digital Age Summit 2017’nin konuşmacı listesine http://digitalagesummit.com/konusmacilar/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Digital Age Summit 2017’ye katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için http://digitalagesummit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here