Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı “Patron” 8 Nisan Cumartesi akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde

Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı “Patron” oyunu, 8 Nisan Cumartesi akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor! Tiyatro Şenay’ın büyük ilgi gören yeni oyunu “Patron”, kara komedi bir mafya hikayesini sahneye taşıyor.

 

Tiyatro Şenay’ın, iki ünlü oyuncu Cemal Hünal ve Onur Şenay’ı tiyatro sahnesinde buluşturan yeni oyunu “Patron”, kara komedi bir mafya hikayesi anlatıyor. Bir yol macerası olan oyunda; çocukluk arkadaşı iki kafadar Sadık (Cemal Hünal) ve Okan (Onur Şenay), Patron adını verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron’un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron’un gazabından çok korkan iki kafadar, Patron’a gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler.

 

“Patron”, daha önce denenmemiş bir sistemle seyircilerini şaşırtmaya hazırlanıyor. Patron karakteri sahnede Tamer Karadağlı’nın sesiyle yer alıyor, fakat zaman zaman oyuna misafir olacak sürpriz isimler de Patron karakterini canlandıracak.

 

Jason Milligan’ın yazdığı, Türkçe çevirisini Cemal Hünal’ın yaptığı “Patron”un yönetmenliğini de Hünal üstleniyor. Müzik ve ses efektlerini Gülhan Eralp’ın büyük bir titizlikle hazırladığı, ışık tasarımını Cengiz Orhonlu’nun, dekor tasarımını Onur Şenay’ın yaptığı oyunun afiş fotoğraflarını Fethi Karaduman çekerken, afişi ise Berkcan Okar tasarladı.

 

Tiyatro Şenay’ın tek perdelik yeni oyunu “Patron”; 8 Nisan 2017, Cumartesi akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde izlenebilir. Başlama saati 20:30 olan oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

twitter.com/katssahne

facebook.com/katssahne

instagram.com/katssahne

youtube.com/channel

 

 

Bilgi için:         biletix.com

info@katssahne.com

www.tiyatrosenay.com

www.katssahne.com

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here