Shakespeare’in Bütün Eserleri – Hafif Kısaltılmış 30 Mart’ta Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de, 1 Nisan’da Barış Manço Kültür Merkezi’nde

Londra West End’de 10 sezonu aşkındır kapalı gişe oynanan Shakespeare’in Bütün Eserleri – Hafif Kısaltılmış, Türkiye’de ilk kez Tiyatro Keyfi tarafından sergilenmeye başlandığı 2013’ten beri büyük ilgiyle devam ediyor.

Yakındaki gösterimler:

30 Mart Perşembe 20:30 – Borusan Oto Dolmabahçe Sahne, Süzer Plaza
1 Nisan Cumartesi 20:30 – Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy

Long, Singer ve Winfiled’den Leyla Özgüler Kalender’in dilimize çevirdiği interaktif komedi metnini Kemal Başar ülkemize adapte etti ve yönetti. Kostüm tasarımı Mine Erbek Gökbuget, koreografi ise Alpaslan Karaduman imzasını taşıyor. Bu oyunla 2013 – 14 sezonu en iyi genç oyuncu ödüllerini alan Mesut Yılmaz, Kerem Muslugil ve Hakan Eke oynuyorlar.
Eserde 3 kendini bilmez oyuncu Shakespeare’in bütün eserlerini birden oynamaya girişir. Hamlet, Ophelia, Romeo, Juliet, Othello, Jül Sezar, Brutus, Macbeth, Lady Macbeth, cadılar, periler derken işler karışır, kısa sürede çılgınlık boyutuna erişir.
Eserin 2 aylık oyun programına www.tiyatrokeyfi.com.tr web sitemizden, bilgi ve biletlerine Biletix’ten, ayrıca Tiyatro Keyfi’nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarınden ulaşılabilir. Bilgi, rezervasyon ve indirimli toplu satışlar için: 05382722379
İlginize teşekkür ederiz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here