“POPÜLER GERÇEK” 17 Mart’ta Kozyatağı Kültür Merkezi’nde!

“POPÜLER GERÇEK” 17 Mart’ta Kozyatağı Kültür Merkezi’nde!

Cem Uslu’nun yazıp yönettiği, Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Emel Çölgeçen, Nihal Usanmaz ve Cem Uslu’nun rol aldığı, Tiyatro İstanbul & EKİP Tiyatrosu ortak yapımı olan “Popüler Gerçek” 17 Mart’ta Kozyatağı Kültür Merkezi’nde, 24 Mart’ta Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi’nde, 27 Mart’ta Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde izlenebilir!

Biletler gişede ve biletix’te!
Oyunun konusu kısaca şöyle:
Dünyaca ünlü uluslararası bilişim firması Virtual’ın Türkiye ofisi olan Virtual Turkey, bir artırılmış gerçeklik oyunu yarışması düzenlemiştir. Yarışmayı kazanan talihli kişinin ödülü, Virtual Turkey’in “kreatif ve eğlenceli” ofisinde 1 saat boyunca misafir edilmek olacaktır. Her günkü gibi bir iş gününün bitiminde, Virtual Turkey’in Pazarlama Bölümü’nde çalışmakta olan Çiğdem ve Serhat, yöneticileri Saadet Erenç’in görevlendirmesiyle bu talihliyi ağırlamak üzere fazla mesaiye kalırlar. Kendilerine aynı bölümde stajyer olarak çalışan Lalin de eşlik eder. Derken bekledikleri misafir çıkagelir. Fakat bu “tuhaf” davetli ne “bekledikleri gibi” bir misafirdir ne de sanıldığı gibi sadece 1 saat misafir olup gitmeye niyetli görünmektedir!..
YAZAN ve YÖNETEN: Cem Uslu SAHNE TASARIMI: Başak Özdoğan IŞIK TASARIMI: Erdem Çınar MÜZİK: Orhan Enes Kuzu AFİŞ: Savaş Çekiç ASİSTANLAR: Birnil Sarıkaş, Balahan Gürel, Uğurcan Güngör.

OYNAYANLAR: Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Emel Çölgeçen, Nihal Usanmaz, Cem Uslu.

Ne zaman? Saat kaçta? Nerede?

17 Mart Cuma  /  20.30  /  Kozyatağı Kültür Merkezi (Kozzy)


24 Mart Cuma  /  20.00  /  Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi


27 Mart Pazartesi  /  20.00  /  Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here