Living Room Tiyatrosu: “Hırsız Var”, 31 Mart, 9-14-23 ve 28 Nisan Tarihlerinde Kadıköy Living Room’da

Maaile Doyasıya Gülmek İsteyenler İçin Tek Perdelik Güldürü “Hırsız Var”


Prodüksiyonunu Living Room Tiyatrosunun üstlendiği, Olağan Masallar Tiyatrosunun işbirliği ile hazırlanan “Hırsız Var”, mart ayı başında prömiyer yaptı. Aykut Göker’in yazıp yönettiği yapım, birbirini tanımayan iki hırsızın bir gece yarısı aynı eve girmesini konu alıyor. Ev sahipleri ve sürpriz bir misafirin eve gelişiyle curcunanın had safhaya ulaştığı “Hırsız Var”, 31 Mart, 9-14-23 ve 28 Nisan tarihlerinde Kadıköy Living Room’da seyircisiyle buluşacak.

 

Eğlenceli ve sürükleyici hikayesiyle büyük ilgi uyandıran Hırsız Var, birbirini tanımayan iki hırsızın bir gece yarısı aynı eve girmesini konu alıyor. Ev sahiplerinin eve dönmesiyle işler iyice karışırken, sürpriz bir misafir ile curcuna adeta ikiye katlanıyor. Bütün aile keyifle izleyebileceğiniz 80 dakika süren tek perdelik güldürü “Hırsız Var”, 31 Mart ve 9-14-23-28 Nisan tarihlerinde seyircisiyle buluşmaya devam edecek.

Yazıp yönettiği ilk uzun oyunu psikolojik gerilim türündeki “Mavi” ile büyük beğeni toplayan Aykut Göker, bu defa komedi türündeki “Hırsız Var” ile tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. Arda Gülyan, Yansı Deniz Özçelik, Eren Akova, Gökçe Karaman ve Orkun Sevinç’ten oluşan oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken “Hırsız Var”, İstanbul Kadıköy’ün sevilen mekanlarından Living Room’da sahneleniyor. Oyunun biletlerini sahne gişesinden veya Biletix’ten satın alabilirsiniz.

Hırsız Var’ın Künyesi

Yazan ve Yöneten: Aykut Göker
Oyuncular: Arda Gülyan, Yansı Deniz Özçelik, Eren Akova, Gökçe Karaman, Orkun Sevinç
Asistan: Duygu Öztürk
Süre: 80 Dakika
Biletler: Living Room gişesi ve Biletix’te

Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here