ENKA’da Dünya Tiyatro Günü Sahnelerin Unutulmaz Şarkılarıyla Kutlanacak

ENKA Kültür Sanat, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü, sahnelerin unutulmaz şarkıları ile kutlayacak.

Çiğdem Erken ile orkestrası ve ENKA Kültür Sanat özel prodüksiyonuyla üçüncü kez gerçekleştirilecek Sahnelerden Aşk Şarkıları özel konserinde, Çiğdem Erken’e sahnede ünlü ve başarılı oyuncular eşlik edecek.

ENKA Kültür Sanat, 29. Yıl Tiyatro Buluşmaları kapsamında 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü, deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ve orkestrası tarafından seslendirilecek sahnelerin unutulmaz şarkıları ile kutlayacak. Çiğdem Erken ile orkestrası ve ENKA Kültür Sanat özel prodüksiyonuyla üçüncü kez gerçekleştirilecek Sahnelerden Aşk Şarkılarıözel konserinde Çiğdem Erken’e sahnede Alican Yücesoy, Caner Cindoruk, Celil Nalçakan, Çağan Irmak, Demet Evgar, Devrim Yakut, Gökçe Bahadır, Hakan Bilgin, Keremcem, Özge Borak, Selçuk Borak, Serkan Keskin, Tuba Ünsal ve Tuğrul Tülek eşlik edecek. Brecht’ten Haldun Taner’e, Shakespeare’den Can Yücel’e, edebiyattan tiyatro sahnesine taşınmış birbirinden değerli eserlerden seçkiler sunulacak konser ile dinleyiciler, 27 Mart Pazartesi akşamı eşsiz bir deneyim yaşayacak.

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın, 5 Nisan tarihine kadar devam edecek etkinlik programı için facebook.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur vetwitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilirsiniz.

Tam: 40 TL ve Öğrenci: 20 TL olarak fiyatlandırılan 29. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here