ENKA Kültür Sanat 13 Mart Pazartesi Akşamı Moda Sahnesi’ni Konuk Ediyor

ENKA Kültür Sanat Studio Oyuncuları’nın muhteşem bir performans gösterdiği OYUN’un ardından, 13 Mart Pazartesi akşamı Moda Sahnesi’ni konuk ediyor.

Güçlü oyunculuklarıyla adından söz ettiren “Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz” adlı oyun, sahne ışığını kadın erkek ilişkilerine ve çiftlerin dünyasına çeviriyor.

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları, 7 Mart Salı akşamı, Studio Oyuncuları’nın büyük beğeni toplayan performansıyla sahneye taşıdığı OYUN’u ağırladı. 2013 Afife Ödülleri’nde Şahika Tekand’a ‘En Başarılı Işık Tasarımı’ ödülü getiren OYUN, sıra dışı ışık tasarımı, özgün sunumu ve göz dolduran oyunculuklarıyla ENKA seyircisinden büyük alkış aldı.

13 Mart’ta Moda Sahnesi

ENKA Kültür Sanat İbrahim Betil Oditoryumu’nun yeni konuğu, 13 Mart Pazartesi akşamı “Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz” oyunuyla,  Moda Sahnesi olacak. Birbirini hiç tanımayan biri evli, diğeri birlikte yaşayan iki çiftin, beklenmedik biçimde birbirine geçen hayatlarını konu alan oyun, Kemal Aydoğan’ın rejisiyle sahneye taşınacak. Sade bir dekoru güçlü oyunculuklarla dolduran oyunda; Sermet Yeşil, Berfu Öngören, İnan Ulaş Torun, ve Özlem Taş rol alıyor.

Seyircisini, kadın erkek ilişkilerinin üstü örtülü, gölgeli taraflarına bakmaya davet eden oyun, insanın kendi gerçeğine nasıl dönebileceğinin ipuçlarını da veriyor. Oyun, saat 20.30’da başlıyor.

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın, 5 Nisan tarihine kadar devam edecek etkinlik programı için facebook.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur vetwitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilirsiniz.

Tam: 40 TL ve Öğrenci: 20 TL olarak fiyatlandırılan 29. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here