“Aşk Listesi”‘nde Kahkaha ve Sürpriz Eksik Olmuyor

Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in dinamik performanslarıyla, kahkaha ve sürpriz dolu “Aşk Listesi” oyunu; 22 Şubat Çarşamba akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de!

Son dönemin en eğlenceli komedi oyunlarından “Aşk Listesi”; iki erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için başlayan maceralarını anlatıyor. Tiyatro Şenay’ın aşk, kadınlar ve erkekler üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu oyunu “Aşk Listesi”nde; Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in enerjik performansları da büyük beğeni topluyor.

Hayallerinizdeki kadını ya da erkeği yaratmak için listenize hangi 10 özelliği koyardınız? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü? Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl? Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder? Ya da duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri… Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri…

Norm Foster’ın kaleme aldığı, Menekşe Uçaroğlu’nun Türkçe’ye çevirdiği, yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu’nun üstlendiği “Aşk Listesi”, Gayrettepe KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor.

Tiyatro Şenay’ın iki perdelik “Aşk Listesi” oyunu; 22 Şubat 2017, Çarşamba akşamı saat 20:30’da Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

Bilgi için: biletix.com
info@katssahne.com
www.tiyatrosenay.com
www.katssahne.com

Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

Paylaş
Can Törtop
Yazar Hakkında: www.tiyatrodunyasi.com tiyatro portalının kurucusu ve editörüdür. Fazla Mesai Tiyatro Grubu’nda ve pek çok şirkette tiyatro eğitimi vermektedir. 2012 yılında Tiyatro Dünyası Oyuncuları adlı tiyatro grubunu kurdu. Halen bu ekipte oyunculuk yapmaktadır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here