Şimdi Özgür Değiliz ama Emniyetteyiz, En İyisi Burada Olmak, “AŞİYAN”da!

“Aşiyan demek yuva demek, kuş yuvası… Şimdi özgür değiliz ama emniyetteyiz, en iyisi burada olmak, Aşiyan’da…” Bir kadının ailesiyle ve geçmişiyle bağlarını, aşkını, yalnızlığını, korkularını ve dargınlıklarını anlattığı “Aşiyan”; 18 Kasım Cuma akşamı Ezop Sahne’de!

Ödüllü yazar Bihter Dinçel’in kaleme aldığı ve aynı zamanda tek başına rol aldığı “Aşiyan” oyunu; hız kesmeden Beşiktaş’ın yeni cep sahnesi Ezop Sahne’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Usta yönetmen Cem Emüler tarafından yönetilen “Aşiyan”, Barış Dinçel imzasını taşıyan çarpıcı dekor tasarımı ve sahici konusuyla seyirciyi anında etkisi altına almayı başarıyor.

“Aşiyan”; evinin önünde bomba patlayan bir kadının, travmaya bağlı anksiyete bozukluğu yaşayarak 9 ayı evinde geçirmesi üzerine kurgulanmış sahici, nostaljik ve keyifli bir oyun. Eskide kalmak, yeniyi inşa etmeye çabalamak, yüzleşmek, karar vermek, durmak veya yola devam etmek…

Kostüm tasarımı Başak Özdoğan, ışık tasarımı ise Mahmut Özdemir imzasını taşıyan oyun, sezon boyunca kendisinden çokça söz ettirecek. Oyunun sürprizi ise Bihter Dinçel’e sesleriyle eşlik eden Güven Kıraç ve Boncuk Yılmaz.

“Aşiyan”; 18 Kasım 2016 ve 25 Kasım 2016 Cuma akşamı saat 20:30’da Ezop Sahne’de izlenebilir. Oyununa ait biletler; Biletix’ten ve Ezop Sahne gişesinden temin edilebilir.

Bilgi için: www.biletix.com
ezopsahne.com/
facebook.com/ezopsahne/
twitter.com/ezopsahne
www.instagram.com/ezopsahne

Adres: Vişnezade Mah. Sporcu Adil Sokak, 2/A/3 /Beşiktaş-İstanbul
Tel: (0212) 236 3967 ve 0544 3967400

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here