Kırmızı Balon Oyunu Atta Festivali’nde

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının beğenilen çocuk oyunu “Kırmızı Balon” bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Atta Festivali’ne katılmak üzere İstanbul’a davet edildi.

İstanbul’da ilk kez düzenlenecek olan çok yönlü bir içeriğe sahip Uluslararası Atta Festivali’nde Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın çocuk oyunu Kırmızı Balon çocuklarla buluşacak.
18-21 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Atta Festivali kapsamında Eskişehir’de üç sezondur aralıksız olarak dolu salona oynayan ve minik izleyicilerin büyük beğenisini kazanan “Kırmızı Balon” adlı çocuk oyunu ile 19 Kasım 2016 Cumartesi günü sergilenecek. Kırmızı Balon, Bakırköy Belediye Tiyatrosu Sahnesi’nde festival kapsamında iki kez sahnelenecek.

Atta Festivali’ne İspanya, Meksika ve İsveç’ten katılacak toplulukların yanı sıra, İstanbul’dan ve yurtiçinden de farklı tiyatro ekipleri de yer alıyor. Çocuk oyunları ve farklı atölyeler ile zenginleştirilen festival bu yıl olduğu gibi her yıl “Çocuk Hakları Günü” kapsamında gerçekleştirilecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here