Tiyatro Keyfi’nden Ted Bundy

TED BUNDY
Tiyatro Keyfi’nden oldukça gerilimli, nefes kesici, yeni bir oyun “Ted Bundy” 12 Nisan Salı günü Borusan Dolmabahçe’de dünya prömiyerini gerçekleştiriyor!

Tiyatro Keyfi’nin gerçek bir hikayeden yola çıkan, adrenalinle ve sürprizlerle dolu bu yeni eserini Nesimi Kaygusuz yönetti. Ünlü oyuncular Orhan Kılıç ve Kemal Başar oynuyor.

Ted Bundy, insanlığın bildiği en acımasız seri katili! Hepsi annesine ve eski sevgilisine benzeyen kurbanlarına öldürdükten sonra da tecavüz eden Ted Bundy’nin celladıyla geçirdiği son bir saati gözler önüne seren oyunun metnini Kosta Kortidis yazdı. Oyunun dekor ve kostümü Murat Gülmez, ışık tasarımı Yüksel Aymaz’a ait. Bu eser için tasarlanan filmlerin yönetmeni ise Tayfun Dinçer. Post Production’ını VSG ve Setfilm üstlendi.

Tiyatro Keyfi, ülkede ilk kez sergilenecek metinleri oynuyor, onları çağdaş ve minimalist bir üslupla yorumluyor. Her gösterimde en az 1 öğrenciyi ücretsiz ağırlıyor ve zorunluluk dışında hiçbir şekilde oyunlar iptal edilmiyor. Eserler, sezon boyunca düzenli olarak, haftada 3 gün, Süzer Plaza’daki Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de sergileniyor.

Ted Bundy, 12, 22 ve 29 Nisan tarihlerinde ve Mayıs ayı boyunca Süzer Plaza’da yer alan Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de sergilenecek. Biletler Biletix ve gişeden temin edilebilir. Rezervasyon için: 0538 272 23 79

Sosyal medyada ise, Twitter’da @tiyatrokeyfi, Facebook’ta Tiyatro Keyfi olarak takip edilebilir.

TED BUNDY – KÜNYE BİLGİLERİ
Yazan: Kosta Kortidis
Yöneten: Nesimi Kaygusuz
Ted Bundy: Orhan Kılıç
Richard Angelholmes: Kemal Başar
Gardiyan: Mert Tosun
Dekor ve Kostüm Tasarımı: Murat Gülmez
Işık Tasarımı: Yüksel Aymaz
Müzik: Eflatun
Yönetmen Yardımcısı: Kerem Muslugil
Koordinatör: Serap Zerener
Işık Kumanda: Serap Aksoy
Filmin Yönetmeni ve Görsel Efektler: Tayfun Dinçer
Post Production: Vsg Production – Vedat Vural
Oyuncular: Nur Şülay, Asena Ersöz, Başak Nursaloğlu
Süre: 1 saat (Tek Perde)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here