Levent Kazak’ın Yazıp Yönettiği Kurusıkı, Devam Ediyor

“KURUSIKI”,
OCAK AYINDA DA
İZLEYİCİSLE BULUŞMAYA
DEVAM EDİYOR!

Levent Kazak’ın yazıp yönettiği, geçtiğimiz sezon kapalı gişe oynayan ve yeni sezonunda da büyük ilgi gören “Kurusıkı”; 11 Ocak 2016, Pazartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor! AYSA tarafından sahneye konan bol sürprizli, bol çatışmalı, eğlenceli ve heyecanlı oyunda; başarılı oyuncular Mete Horozoğlu, Bihter Dinçel, Beyti Engin, Selen Uçer ve Bülent Alkış birlikte rol alıyor.

İlginç matematiği ile seyirciyi şaşırtmakla kalmayan, aynı zamanda toplumsal suç ortaklığı teması üzerine de önermelerde bulunan “Kurusıkı”; 11 Ocak 2016, Pazartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl kapalı gişe oynayan ve yeni sezonunda da büyük ilgi gören “Kurusıkı” oyununun; yazarlığını ve yönetmenliğini ise Levent Kazak üstleniyor.

“Kurusıkı”nın dekoru Barış Dinçel’in, ışık tasarımı Yakup Çartık’ın, koreografisi ise İlkem Ulugün’ün imzasını taşıyor. Kostüm tasarımını Ayşegül Özbay’ın üstlendiği oyunun yönetmen yardımcıları ise Seda Özelsoy ve Nermin Aslan.

11 Ocak 2016, Pazartesi akşamı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, 14 Ocak 2016, Perşembe akşamı saat 20:30’da ise Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnelenecek. “Kurusıkı” oyununa ait biletler; Biletix’ten, Trump Towers ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi gişelerinden temin edilebilir.

Bilgi için: aysaorg.com
biletix.com

Grup indirimleri için: AYSA Organizasyon
Tel: 0 212 2536711 – 05333734379

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here