Kediler ve Fareler Müzikali, Sömestr Şenliklerinde Kadıköy’de Minik Seyircilerini Bekliyor

“Ciğer ve peynir fabrikalarının gizemli kapıları, neşeli şarkılarla açılıyor: Bir tarafta “kediler”, bir tarafta “fareler”!

Komedya Yapım ve Altkat Sanat Tiyatrosu ortak çalışmasıyla sahnelenen “Kediler ve Fareler Müzikali” sömestr şenlikleri kapsamında Kadıköy de minik seyircilerini bekliyor..

Çocuklarımızın düşünsel dünyasının gelişmesinde müzik ve tiyatronun önemi tartışılmaz.Özgün koreografi,makyaj ve büyülü kostümüyle gösterim boyunca minik seyircilerimizin ilgiyle takip edeceği bir akış tasarladık.
Kediler ve Fareler Müzikali ile gelişim düzeyindeki izleyicilerimizle yardımlaşma,paylaşma,çözüm üretme vb.algıları uyandırmayı amaçlıyor,yetişkin izleyicilerimizin de onlarla birlikte keyifli vakit geçirmesini hedefliyoruz..

OYUN KONUSU:

Küçük dostlarımız için her şey yolundayken, gelen bir misafir işleri alt üst etmeye yetiyor, bizim hikâyemiz ise tam da buradan başlıyor…” Ülkelerini kedilerden geri almak için çabalayan farelerle birlikte 7’den 70’e herkes bağırıyor: Barış Kazansın!

Sömestr oyun Programı:

3 Şubat Çarşamba Saat 12:00 ve 14:00 Caddebostan Kültür Merkezi B salon

6 Şubat Cumartesi Saat 12:00 ve 14:00 Kozzy Gazanfer Özcan- Gönül Ülkü Sahnesi

7 Şubat Pazar Saat 13:00 ve 15:00 Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi

OYUN KÜNYESİ

Yazan: Hasan Tanay
Yönetmen: Nevzat Süs
Müzik: H.Faruk Süs – Müge Saut
Koreografi: Öykü Özaydın Avcı
Işık Tasarım: Alev Topal
Dekor Tasarım: Merve Övünç
Kostüm: Merih Süalp
Video – Fotoğraf: Birol Kurt
Genel Koordinatör: Cihan Alkan
Işık-Ses Uygulama: Mehmet Zorlu/ Baran Alan

Oynayanlar:

Selen Şeşen, Özlem Kastel, Erkan Akbulut, Seda Elhan, Lara Narin, Ufuk Fakıoğlu, Elif Türk, Selver Cavus, Ezgi Çatalkaya

İndirimli bilet için İletişim: 0532 550 77 13

Online Bilet: http://biletiva.com/event/G2353

Paylaş
Can Törtop
Yazar Hakkında: www.tiyatrodunyasi.com tiyatro portalının kurucusu ve editörüdür. Fazla Mesai Tiyatro Grubu’nda ve pek çok şirkette tiyatro eğitimi vermektedir. 2012 yılında Tiyatro Dünyası Oyuncuları adlı tiyatro grubunu kurdu. Halen bu ekipte oyunculuk yapmaktadır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here