Bize Bir Haller Oldu

Kabare Dev Aynası – 2012

Kadro:

Yazan-Yöneten: Ali Erdoğan
Işık-Ses: Murat Kızılkaya
Dekor Uygulama: Ertan Özgül

Oyuncular
Ali Erdoğan, Sibel Erkan, Merdan Kardan, Meriç Eroğlu, Çağla Şadoğlu

 

Oyun Hakkında:

Geçtiğimiz sezon ŞAKAYLA SÖYLER HALDUN TANER oyunu ile tiyatroseverlerin takdirini ve alkışını alan KABARE DEV AYNASI TİYATROSU yeni sezona yine kahkaha dolu bir güldürüyle giriyor.

Kurulduğu günden itibaren, on iki yıldır sadece kabare tarzında oyunlar sahneleyen KABARE DEV AYNASI TİYATROSU yine güncel olayları hicvederken eğlendirmeye devam ediyor.

İnsanın insana, insanın doğaya, insanın hayvana değer verdiği, sözün senet olduğu günlerden, ikiyüzlülüğün, kaypaklığın, kurnazlığın, pişkinliğin alıp yürüdüğü, doğanın yağmalandığı, şiddetin kanıksandığı günlere nasıl geldik? Bize ne haller oldu da hayatın gerçeklerine gözlerimizi kapatıp devekuşu misali başımızı magazine gömer olduk,büyülere fallara sardırıp hepten burçkolikleştik.

Yozlaşan toplumsal hayatımıza şaka gözlüğüyle bakarak en ciddi sorunlarımızı bile eğlenceli bir halde sahneye getiren KABARE DEV AYNASI TİYATROSU yeni oyunu BİZE BİR HALLER OLDU ‘yla yine sahnede sıcacık, doğal ve dostane hava yaratmayı başarıyor.

Akıp giden hayatın yoruculuğuna ve tek düzeliğine karşı stres atmak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız BİZE BİR HALLER OLDU size ilaç gibi gelecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here