CRAFT bu yaz Çeşme’de

2011 yılında İstanbul’da açılan Çağ Çalışkur ve Bahar Erkal tarafından Craft Oyunculuk Atölyesi; plajlarda eşine az rastlanır bir konseptle, Çeşme Fly İnn Beach de Craft Çocuk Atölyesi ile yaza merhaba dedi.

“Çocuklar anne babasını alıp tatile gelsin diye…” sloganıyla kapılarını açan Craft Çocuk, ailelerin çocuklarını uzmanlar gözetiminde zihinsel gelişimlerine de katkı sağlayarak eğlenip, keyifli vakit geçirebilecekleri bir alan sağladı.

Oyun, çocuk için hayatın provasıdır…

Craft Çocuk Atölyesi eğitmenlerinden Pedagog Gizem Lermi ; “Eğitimle desteklenen Craft Çocuğun renkli dünyası hepimizi bir anda içine çekti. Temelde çocukların bilişsel gelişimini ve yaratıcılığını baz alan, yaz okulu kapsamında bir eğitim alanı hedef aldık. 3-12 yaş arası çocukların, kişisel, sosyal ve zeka gelişimini destekleyen aktivitelerle sabah 10.00’dan akşam 19.00’a kadar çocukların doya doya eğlenip aynı zamanda da yeni deneyimler kazanabilecekleri, güneşin zararlı ışınlarının olduğu saate güvenli bir ortam hazırladık.” dedi.
Deniz, kum, güneş ve Craft Çocuk sizi bekliyor…

Yaz tatili boyunca Flyinn Beach’e gelen misafirler Çeşme’nin en güzel plajında, Bej restaurant, Tektekçi, Wom Karaköy veya Y’git’te vakit geçirirken Craft Çocuk Atölyesi’nde çocuklar ritim, twister, masal anlatımı, çizgi film, yoga, drama, akıl oyunları, kukla, el ve yüz boyama, dans, resim, kum oyun terapisi atölyeleri ile çeşitli etkinliklere katılabilecek.
Etkinlikler kapsamında:

4-5 Temmuz Mangala Oyunu araştırmacısı Serdar Asaf Ceyhan ile Mangala Oyunu atölyesi
11-12 Temmuz İstanbul Go Okulu kurucusu Mehmet Emin Barsbey ile Çocuklar için Go atölyesi
18-19 Temmuz Türk Beyin Takımından pedagog Ebru Gezer’den Zeka oyunları eğitimi
25-26 Temmuz Senarist, yazar Beyza Akyüz’den Şifahen Masallar ve Çizgi film atölyesi


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here