GO Sahne’de Yeni Oyun (Eskişehir)

Eskişehir’de kendilerine ait 45 kişilik modern bir cep tiyatrosu kurarak çalışmalarını sürdüren “GO Sahne” yeni bir proje ile Eskişehirli tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Sezon başında “Ormanlardan hemen Önceki Gece” ve “Çirkin” oyunlarıyla açılışını yapan GO Sahne; Ozan Çolak’ın Nazım Hiket Ran’ın şiirinden uyarladığı oynadığı ve yönettiği “Şeyh Bedreddin Destanı” ve Mustafa Kılıkcı’nın yazdığı, Gökhan Soylu’nun yönettiği “Tiramisu” adlı oyunlarıyla seyirciye farklı bakış açılarını destekleyen oyunlar sunmaya devam etti. “Şeyh Bedreddin Destanı” ve yeni bir oyun olan “Tiramisu” sezon sonuna kadar oynamaya devam edecek.

Yine farklı bir proje olan, Roland Topor’un yazdığı ve Egemen Ulaş Önkal’ın yönettiği “Joko’nun Doğum Günü” adlı oyununun gala gösterimi ise 15 Mayıs 2015 Cuma günü gerçekleştirilecek. Absürd ve grotesk öğeleri barındıran oyun sezon sonuna kadar oynamaya devam edecek.
Eskişehir’in merkezinde yer alan GO Sahne Tiyatrosunda oyun izlemek için, tiyatronun gişesinden, internet üzerinden ve Mybilet’ten bilet temin edilebiliyor.


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here