Dünyaca ünlü STOMP topluluğu üyesi Pedro CONSORTE Arsu Akademi’de !

galeri/20155PEDRO.png>     Uluslararası arenada ismini sıkça basından takip ettiğimiz STOMP- UK ve CIE UBI -FR üyesi, performans sanatçısı ve eğitmen CONSORTE, Avrupa Turnesi kapsamında geleceği Arsu Akademi‘de Beden Müziğine, Müzikle Tedaviye, Dans Terapisine ilgi duyan, Beden Müziği ile tanışmak isteyen veya ilerletmek isteyen tüm katılımcılarını heyecanla karşılamaya hazırlanıyor.
    ​​
    10 yılı aşkın deneyiminde genç performans sanatçısı Pedro Consorte özellikle beden perküsyonu, tiyatro, müzik ve hareket sanatlarıyla mim sanatını harmanlamıştır. Katılmış olduğu turnelerde, eğitimler de düzenleyerek çeşitli kollektif çalışmalara imza atmaya devam etmektedir.

    Beden Müziği; bedenin ritmik müzikal oyunudur. Belki fark ederek belki de fark etmeyerek doğumdan ölüme kadar bizimle birlikte yürüyen, farkında olunduğunda yapmış olduğumuz her eylem ve ödevde mucizeler yaratan, kadim dosttur.
    Her bir oyun başlangıcı, Dikkat, Refleks, Beden ve Sesin Birlikteliği, Koordinasyon, Hafızaya Alma, Dinleme Maharetinin Gelişimine yolculuğu çemberine alır.
    Kelimelerin kullanımı, sayılar, Ritim ve Hareket ile farkındalık gelişimi insani dinamiklerimizin duyumsanmasına ve gelişimine beden ve zihin birlikteliği içinde ulaşmaya yardımcı olur.
    Kelimelerin kullanımı, sayılar, Ritim ve Hareket ile farkındalık gelişimi insani dinamiklerimizin duyumsanmasına ve gelişimine beden ve zihin birlikteliği içinde ulaşmaya yardımcı olur.

    ​Eğitim 23-24 Mayıs 2015 cumartesi-pazar günleri saat 10:00 ile 13:00 arası yapıl​acaktır.
    Bir gün katılım 90 TL.
    İki gün katılım 160 TL’dir.
    ​Kayıt için 0216 336 7040 numaralı telefonumuzu arayıp​
     kayıt yaptırabilirsiniz.

    ​Eğitim tüm ilgilenen yetişkinlere, kurumsal çalışanlara açık olmakla beraber,
    eğitimci, konuşmacı, tiyatro-dans-müzik ve performans sanatçısı​, danışman, terapist, yaratıcı ve görsel performanslarla ilgilenen herkese açıktır.

    Hayata dokunmak, kendine dokunmakla başlar…

    T. C.    M i l l i    E ğ i t i m    B a k a n l ı ğ ı
    ARSU GÜZEL SANATLAR AKADEMİSİ

    ARSU     ACADEMY     OF     FINE    ARTS
    LCM Education  &  Examination Center
    T: 0216 336 70 40
    F: 0216 336 70 15
    www.arsuguzelsanatlar.com
    bilgi@arsuguzelsanatlar.com


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here