Çeşme Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Tiyatrosu ‘Hangimiz Deli’ Oyunuyla 2 Mayıs Cumartesi Çeşme Çakabey Kültür Merkezi’nde!..

Çeşme Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Tiyatrosu 2 Mayıs cumartesi saat 20:oo da Çeşme Çakabey Kültür Salonu ( migros üstü) ‘HANGİMİZ DELİ’ adlı komediyi sergileyecek.Turgut Özakman ve Kandemir Konduğun yazdığın oyunlardan derlenen oyunu geçen yıl 25.sanat yılını kutlayan Yönetmen Vedat Murat GÜZEL yapıyor.7 yıldır aralıksız tiyatroya emek veren oyuncularıyla 15. oyunlarını sergilemenin gururunu yaşıyorlar.Oyun yaşamda yaşanan onca tuhaf olaya ve insanların davranışlarına karşın kimin deli sayılabileceğini gülerken düşündürerek sergilemeye çalışıyor.Oyun Çeşmeden sonra turneye çıkıp İzmir ve çevre ilçelerde sergilenecek.

Çeşme de her yaştan 7 den 70 e  çalışmalar yapan Vedat Murat Güzel ‘Çeşme de belediye başkanımız Muhittin Dalgıç başta olmak üzere pek çok destekçimiz ve gün geçtikçe büyüyen 100 aşkın  oyuncu topluluğumuz var.6 Farklı gurupla oyunlar sahneliyoruz.Çeşmeli sanat severlere ilgi ve sevgilerinden dolayı teşekkür ederiz.’ dedi.


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here