Olağan Masallar Tiyatrosu ‘Mavi’ Oyunuyla Kasım’da Sahnede!

Mavi’yi İzlemeye Gelenler Kendilerini Esrarengiz Bir Olayın İçerisinde Buluyor.

Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Kültür Sanat işbirliği ile ilk kez geçtiğimiz sezon seyirciyle buluşan Mavi, sahnelerde eşine pek rastlanmayan gerilim türündeki hikayesiyle büyük beğeni topluyor. Yenilenmiş rejisiyle ikinci sezonu için perdelerini aralayan Mavi’yi izlemeye gelenler, kendilerini esrarengiz bir olayın içerisinde buluyor! Mavi, kasım ayında da her Cuma akşamı 20:30’da Living Room’da sahneleniyor.

Doktorunun hayatını fazlasıyla yakından takip eden bir hasta, sınırları ne kadar aşabilir? Peki ya doktor, hayatının üzerindeki bu gizemli bakışlara ne kadar katlanabilecektir? Mavi, seyircisini gizemlerle dolu bir öykünün tam ortasına bırakıyor. Heyecanın giderek tırmandığı bu esrarengiz oyunda, seyirci de olayın içerisinde yerini alıyor ve bu anbean merak uyandıran oyunun kahramanlarını izlerken, bir yandan da olayı çözmeye çalışıyor.

Dikkatli Gözler İpuçlarını Yakalayabilir

Yenilenen rejisiyle Mavi, ikinci sezonunda da izleyenlerinden tam not alıyor. Daha önce yazdığı ve yönettiği birçok kısa oyun ile tanınan Aykut Göker’in kaleme aldığı Mavi, seyircisine bu esrarengiz olayı çözmesi için rejisi ve sahne tasarımıyla ipuçları veriyor. Sahnelerde eşine sık rastlanmayan bu gerilim türündeki hikayede, birçok dizi, reklam filmi ve tiyatro oyununda rol almış olan Can Yaman ve Şahin Sancak başrolleri paylaşıyor. Doktor ve hastanın arasında geçen bu heyecan verici hikayenin birçok detayı, diyaloglar, sahne tasarımı ve oyunculuklarda gizli…

Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Kültür Sanat işbirliği ile hazırlanan Mavi, kasım ayında her Cuma akşamı İstanbul Kadıköy’deki Living Room’da saat 20:30’da perdelerini açıyor. Mavi’nin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi’nin Künyesi

Yazan ve Yöneten: Aykut Göker 

Oyuncular: Can Yaman, Şahin Sancak

Yönetmen Yardımcısı: Derya Şahan

Işık ve Ses: Furkan İnik, Umut Çeşitli

Süre: 70 Dakika

Sahne: Living Room

Biletler: Biletix Oyun Tarihleri: 7, 14, 21 ve 28 Kasım

Detaylı Bilgi İçin: www.olaganmasallar.com


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here