Oda Tiyatrosu, İstanbul’a yeni bir sahne kazandırıyor

Sevgili dostlarımız;

Tiyatroların tek tek kapandığı bu dönem de Oda tiyatrosu 45 kişilik çok özel bir sahneyi Mecidiyeköy’de hizmete açıldı.
 
Hiçbir masraftan kaçınılmayarak konforlu ve zevkli bir dekorasyon, farklı ışık ve dekor düzeniyle faaliyete geçecek olan Oda Tiyatrosu sahnesi aynı zamanda yeni yetişecek oyuncular için de bir eğitim merkezi olacaktır.
 
Prova yapacak sahne bulamayan ve oyunlarını sergilemek isteyen tiyatro grupları da oda tiyatrosu sahnesini rahatlıkla kullanabileceklerdir.
 
Bir çok duayen tiyatro oyuncusunun da tek kişilik oyunlarını sergileyeceği oda tiyatrosu sahnesi, aynı zamanda öğle arasında çevredeki iş yerlerine EKMEK ARASI TİYATRO adı altında yarım saatlik mini oyunlar da sergileyecektir.
 
Açılış oyununu 10.11.2012 tarihinde Genco Erkal’ın Nazım Hikmet-İnsanlarım adlı oyunuyla yapacağı tiyatro her pazar da PAZAR KONSERLERİ düzenliyor. İlk konser 11.11.2012 saat 19:00 da Hakan AYSEV tarafından verilecek.
 
Detaylı bilgi için, odatiyatrosu@odatiyatrosu.com adresinden veya     0 212 266 77 43 / no’lu telefondan Çağla Çolak ile irtibata geçebilirsiniz.


Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here