Büyülü Sahne, bu sezon da tüm tiyatroların hizmetinde

BAKIRKÖY BÜYÜLÜ SAHNE
BU SEZON DA TÜM TİYATROLARIN HİZMETİNDE!
 
İstanbul’un ve Türkiye’nin tüm tiyatrolarına müjde! İstanbul’un en kalabalık ve en canlı bölgelerinden biri olan Bakırköy’ün tek özel kültür merkezi BÜYÜLÜ SAHNE, 400 kişilik koltuk kapasitesi ve geniş sahnesiyle bu sezon da tüm yetişkin ve çocuk tiyatrolarının hizmetinde!
 
Salonumuz, İstanbul’a yeni bir salon kazandırmak, nitelikli tiyatrolara bir buluşma noktası sağlamak ve yeni sanatsal ürünler ortaya koymak amacıyla, Bakırköylülerin yakından bildiği SİNEMA 74’ün yerinde Mart 2010 tarihinde açıldı ve bugüne dek pek çok oyuna ve tiyatro topluluğuna ev sahipliği yaptı.
 
BÜYÜLÜ SAHNE, Özgürlük Meydanı ile Carousel ve Capacity Alışveriş Merkezlerine yürüme mesafesinde; yani Bakırköy’ün tam merkezinde yer alıyor ve ulaşım problemi bulunmuyor. Otopark olarak da aynı alışveriş merkezlerinin otoparklarıyla istasyon tarafındaki açık otopark kullanılabiliyor. En önemlisi salonumuz, Bakırköy’den Ataköy’e, Yeşilyurt / Yeşilköy’den Florya’ya, Avcılar’dan Beylikdüzü’ne çok geniş bir bölgeye ve çok kalabalık bir nüfusa hizmet verecek bir potansiyele sahip.
 
Bildiğiniz gibi, bu kadar geniş bir bölgede, özel tiyatroların yararlanabildiği tek yer, Ataköy’deki Yunus Emre Kültür Merkezi’ydi. Ancak özel tiyatrolar bu salondan sadece Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri yararlanabiliyorlar. Bakırköy’ün tam merkezinde yer alan BÜYÜLÜ SAHNE ise, hafta sonları da dâhil her gün, üstelik çok uygun koşullarda yer alabileceğiniz tek özel kültür merkezidir! Kusursuz bir akustiğe sahip olan, balkonlu ferah yapısıyla; 400 kişilik kapasitesi ve geniş sahnesiyle BÜYÜLÜ SAHNE, hem yetişkin hem de çocuk tiyatroları için önemli bir ihtiyacı gidermeye adaydır.
 
BÜYÜLÜ SAHNE’nin Ekim ve Kasım programları şu günlerde belirlenmektedir. Siz de salonumuzdan yararlanmak için lütfen acele edin. Değerli topluluğunuzu ve sergilemekte olduğunuz oyunlarınızı bu sezon sahnemizde görmekten, kısacası tiyatro adına yapacağımız güç ve gönül birliğinden mutluluk duyacağız.
 
Sahnenin büyüsünü hep birlikte paylaşma dileğiyle…
 
Sedanur ÖZGÜN
BÜYÜLÜ SAHNE
Sahne Yöneticisi
 
Kubilay ZERENER
BÜYÜLÜ SAHNE
Genel Sanat Yönetmeni
 
 
EK BİLGİLER:
 
Sahne Ölçüleri:
 
Sahne Eni:            : 11 m.
Portal Ağzı / Genişlik    : 9.50 m.
Sahne Derinliği        : 11 m.
Yükseklik            : 7 m.
Portal Yüksekliği        : 4.55 m.
 
 
İletişim:
 
ADRES    : Eski Sinema 74, Fahri Korutürk Cad. Yakut Sokak (PTT Sokağı), No 7
  Bakırköy – İstanbul
TELEFON    : 0212 572 0 444
 
Sahne Yöneticisi: Sedanur ÖZGÜN
GSM            : 0507 956 22 16
E-POSTA    : seddanur@gmail.com
 
Genel Sanat Yönetmeni: Kubilay ZERENER
GSM           : 0533 348 47 10
E-POSTA    : kubilayzerener@gmail.com


Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here