Aşk Sözleri, Tüm Türkiye’de Duyuluyor!

 
AYsa Prodüksiyon Tiyatrosu yapımı olan “Aşk Sözleri”  Türkiye turnesine hızla devam ediyor. Oyun sahnelendiği her ilde seyircilerden büyük beğeni kazanıyor.

“Aşk Sözleri”  Ocak -Şubat:
29 Ocak Cuma,20:30 Caddebostan Kültür Merkezi,
31 Ocak Pazar, 15:00 Muammer Karaca Tiyatrosu
6 Şubat Cumartesi,20:30 Akatlar Kültür Merkezi
28 Şubat Pazar, 16:00, Caddebostan Kültür Merkezi

Şubat Turne programı: 11 Şubat Konya, 12 Şubat Niğde, 13 Şubat Ürgüp, 14 Şubat Kayseri, 18 Şubat Bodrum, 19 Şubat Muğla, 20 Şubat Antalya,21 Şubat Isparta

“Aşk” kavramını, Shakespeare’in en tanınmış eserlerinden “Romeo-Juliet, Hırçın Kız, Othello, III.Richard, Kısasa kısas, Macbeth, Hamlet ve Bahar Noktası” üzerinden bir kez daha irdelemeyi seçerken şiirin, felsefenin, edebiyatın, müziğin ve dansın da yardımıyla “aşk”ı görünür kılmayı hedefliyor. “Aşk” kavramının tartışmasında tarafsız kalınamayacağını, sizleri de bu tartışmanın içine çekerek ve de kıyasıya yapılan bu tartışmanın hakemi ve taraftarı olmanızı sağlayarak, bunu ispatlayacağından eminiz. Oyun bittikten sonra bile oyunu bitiremediğinizi göreceksiniz. Çünkü hiç değilse hayatınızda siz de bir kez olsun aşık oldunuz ya da olmayı denediniz veya henüz olamadınız. Ama bu oyunla mutlaka taraf olacaksınız.

Biletler tiyatro gişelerinden ve www.biletix.com.tr adresinden temin edilebilir.

Yazan: W. Sheakspeare
Uyarlayan ve Yöneten: Kemal Kocatürk
Oyuncular: Deniz Çakır, Kemal Kocatürk, Mihrace Yekenkülüğ, Eren Balkan, Ali İl, Erkan Pekbay
Dekor ve Sahne Tasarımı: Şirin Dağtekin
Işık Tasarımı: Kemal Kocatürk
Koreografi: Salima Sökmen
Müzik: Ayça Kocatürk
www.aysaorg.com


Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here