Basit Bir Ev Kazası turneye çıkıyor

Geçtiğimiz yılın en sevilen oyunlarından biri olan ve Günay Karacaoğlu’nun oynadığı tek kişilik (komedi) “Basit Bir Ev Kazası” adlı oyun bu yıl da seyirciyle buluşacak.
 
8 Kasım’da Samsun turnesine çıkacak oyun Kasım ayında Giresun, Artvin, Trabzon ve Rize’de sahnelendikten sonra 18 Kasım Halis Kurtça Kültür Merkezi ve 19 Kasım’da Muammer Karaca Tiyatrosu’nda izleyicilerle buluşacak.
 
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu yapımı, Murat İpek’in yazıp yönettiği “Basit Bir Ev Kazası”,  gerçekler ve hayalleri arasında gelgitler yaşayan, aradığı aşkı bulamamış bir ev kadınının yaşadıklarını ve kurduğu hayal dünyasında mutluluğu arayışını anlatılıyor.
 
 “Basit Bir Ev Kazası” adlı oyundaki rolü ile; 2009 yılı, Afife Tiyatro Ödülleri, Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri ve Muhsin Ertuğrul Tiyatro Ödülleri’nde “En İyi Komedi Kadın Oyuncu” alan Günay Karacaoğlu, “Basit Bir Ev Kazası” oyununda kara mizah öğelerini kullanarak eğlenceli bir dille kadınların dünyasına hem kadınlara hem de erkeklere anlatıyor.  
 
Turne:
8 Kasım Samsun -9 Kasım Giresun-10 Kasım Trabzon -11 Kasım Artvin-12 Kasım Rize
 
İstanbul:
18 Kasım Halis Kurtça Kültür Merkezi 20:30
19 Kasım Muammer Karaca Tiyatrosu 20:30
www.aysaorg.com


Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here