Şehir Tiyatroları Birinci Ölüm Yıldönümünde Mehmet H. Doğan’ı Anıyor

 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın Şubat ayından başlayarak düzenleyeceği “Kültürel Etkinlikler”in ilki, 17 Şubat 2009 Salı günü, Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi’nde gerçekleşecek.
 
Edebiyat eleştirmeni, şair Mehmet H. Doğan’ın ölümünün birinci yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek olan anma programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni, şair Orhan Alkaya; şair, yazar Haydar Ergülen; şair, akademisyen Orhan Tekelioğlu; gazeteci Turhan Günay’ın katılacağı söyleşi ile başlayacak.
 
Söyleşinin ardından, Toron Karacaoğlu ve Metin Çoban’ın da aralarında bulunduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sanatçıları tarafından, Mehmet H. Doğan’ın şair ve yazar dostları ile ilgili anılarını kaleme aldığı son kitabı “Şimdi Uzaklardasın”ın ilk bölümün okuması gerçekleştirilecek. Anma programının kayıtları görme engelliler için bir kütüphane oluşturmayı hedefleyen “Kör Fotoğrafçılar Projesi” kapsamında değerlendirilecek…
 
İ. B. B. Şehir Tiyatroları Kültürel Etkinlikleri 1
“Birinci Ölüm Yıldönümünde Mehmet H. Doğan”
 
Tarih: 17 Şubat 2009 Salı
Saat: 19.00
Yer: Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi

Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here