Erkan Geniş’ten Senaryo, TV, Dizi, Sinema ve Kısa Film Oyunculuğu Dersleri

 
Erkan GENİŞ; 2000 yılından beri Taksim-Beyoğlu civarlarında 7 yıl süren eğitim ve set sinema deneyimleri ardından 2 yıl senaryo yönetmen görüşmeleriyle geçen sürecin ardından 15.01.2009 yılında senaryo, TV, Dizi, Sinema Oyunculuğu ve Kısa film Oyunculuğu Eğitimi Vermeye başlamıştır. Bu eğitimler; Uygulamalı  (Teorik ve Pratik) Olacak şekilde 3 ay süren Eğitimin sonunda; Erkan GENİŞ Tarafından Sertifika ve Katılım belgesi verilecektir.
 
Ders Müfredatı hafta içi ve hafta sonu olmak üzere günde 2 saat 13.00 – 15.00 saatleri arasında Taksim Beyoğlu’nda dersler verilmektedir. Kurslarımız Özel ders olarakta verilmektedir.  Grup olarakta Kursiyerlerimize dersler verilmektedir. Erkan GENİŞ Beyoğlu’nda vermiş olduğu eğitim sonunda Eğitim aldıklarına dâhil Kursiyerlerine katılım belgesi vermektedir.
 
Kurs ücretleri; Aylık olarak 300 TL olmakla birlikte ücretler peşin alınmaktadır. Kursiyerler; Derse gelirken beraberinde bir not defteri bulundurmak zorundadır. Kurs bitiminde; Talebe göre Dileyen Arkadaşlara; TV, Film Yapım Şirketleri, TV Kanalları, Productionlar Cast Ajansları, Senaristler, Yönetmenlere, Cast Direktörlerine, Yönlendirme ve Sektörde çalışma İş İmkânı Sağlanılabilir.
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Erkan GENİŞ
0535 631 26 39

Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here