Müzikli Danslı Çocuk Oyunu Cesur Aslan

 

Yazan ve Yöneten : YAŞAR AKIN
Oyuncular : Leyla Güntaş,Canan Karanlık, Betül Altındal, Nurşin Durmaz,Tuncer Cila, Hakan Akın, fatih Dağıdır.Deniz Seyman
Dekor : Grup Tiatora 
Ses ve Işık : Atilla Atak
Kostum : Serkan Ömer Mumcu-Betül Altındal
Sahne Amiri : Canan Karanlık

Cesur Aslan yeni gelişmekte olan küçük beyinlere güzeli ve doğruyu aşılamayı,onlara düşünme ve algılama yetisini kazandırmayı amaçlayan 5-11 yaş grubuna uygun müzikli ve danslı tiyatro oyunudur. Güçlü ile güçsüzü, haklı ile haksızı çocuklara eğlenceli bir biçimde 1 saatlik oyun içinde sunacak olan Grup Tiatora oyuncuları, genç nesillere tiyatroyu sevdirmeyi amaçlamaktadır.Oyunumuz 18 Ekim itibaren her Cumartesi günü saat 15.30 ve pazar günü 13.00 saatleri arasında sahnelenecektir.
Tiyatro oyunu Cesur Aslan çocukları eğlendirirken eğitme düşüncesinden yola çıkarak hazırlanmıştır. Oyunda çocuklar da oyuna katılarak sosyal güvenlerini oluşturmaktadır. Oyunun amaçlarından biri de yeni yetişen kuşaklara güzellikleri tanıtmaktır.  Aynı zamanda müzik-dans ve estetik bütünlüğü çok iyi kullanılmıştır. Akıl ve duygu bütünlügünü,çocuğun algılama düzeyinde görmek ,o zekayı aşmayan yaklaşımda bulunmak oyunun en önemli özelliklerinden biridir.
 
Haziran Ayına kadar  her cumartesi  Saat 15.00 da  Pazar günü 13.00 da aynı saatlerde oyunumuz sahnelenecektir.
 
GRUP TİATORA
Adres : Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok.No: 9 Kat: 3 Kadıköy/İST.Rıhtım Tansaş yanı Fima (Final Marketing) 3. kat
Tel: (0216) 541 93 63 e-mail:
cnnkrnlk@hotmail.com www.gruptiatora.com 
 

Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here