Devlet Tiyatroları’nda Çocuk Oyunları Ücretsiz !

Devlet Tiyatroları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 23-30 Nisan tarihleri arasında çocuk oyunlarını ücretsiz sahneleyecek.

 

DT’nin 11 bölgedeki 13 sahnesinde ve sürekli turne sahnesi Gaziantep’te sahneleyeceği 15 çocuk oyunu ile 7141 çocuğa ulaşması hedefleniyor. Etkinlikler kapsamında Ankara Devlet Tiyatrosu’nun “Küçük Bir Mucize”, “Keloğlan Keleşoğlan”, Bursa Devlet Tiyatrosu’nun “Dans Eden Eşek”, “Kara Kedi Geçti”, Van Devlet Tiyatrosu’nun “Çirkin Prensesle Şişko Prens”, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nun “Don Kişot”, Sivas Devlet Tiyatrosu “Oyunun Adı Külkedisi”, Antalya Devlet Tiyatrosu’nun “Gül Güzeli”, Konya Devlet Tiyatrosu’nun  “Küçük Kara Balık”, Adana Devlet Tiyatrosu’nun “Dans Eden Eşek”, Erzurum Devlet Tiyatrosu’nun “Kırmızı Şapkalı Kurt”, İzmir Devlet Tiyatrosu’nun “Yağ Yağ Yağmur”, “Define Adası”, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nun “Mavi Saçlar Pembe Gözler” adlı oyunları küçük sanatseverlerle buluşacak.


Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here