Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde Yeni Çocuk Oyunları !

 
KAPTAN AMCA VE TAYFASI
Kaptan amca bir geminin kaptanıdır, bir limanda gördüğü kimsesiz bir çocuğu yanına alır, çünkü o da bir trafik kazasında ailesini kaybetmiştir, bu çocuk(tayfa)ona hem can yoldaşlığı edicek, hem de ufak tefek işlere bakıcaktır. Fakat tayfa, umduğu gibi uslu bir çocuk değil aksine yaramazmı yaramaz bir çocuktur , ele avuca sığmaz, ayrıca tayfanın okula gitme zamanı gelmiş fakat o gezmek dolaşmak daha güzel diyip okula gitmeyi de istememektedir.kaptan, tayfayla başedemiyeceğini anlar ve gemideki öğretmen olan bir yolcudan yardım ister.oyunun ikinci perdesinde ıssız bir adaya çıkarlar..orada yamyam amcayla karşılaşırlar…..veee…..
Oyun, mesaj içerikli bir komedi olup, iki perdeden oluşmakta, ilk perde gemi kamarasında ikinci perde ada da geçmektedir.
 
Oyun Tarihleri
1 MART C.ERTESİ,
2 MART PAZAR,
16 MART PAZAR,
22 MART C.ERTESİ,
30 MART PAZAR.
 
———————
SÜPER KAHRAMANLAR
 
BİR ÇOK ÇOCUĞUN ÖZENDİĞİ, BU SÜPER KAHRAMANLARIN (BATMAN,KEDİ KIZ, ÖRÜMCEK ADAM, SÜPERMAN.V.S) GERÇEKTEN KAHRAMAN OLMADIKLARINI, ONLARIN SADECE KOSTÜMLÜ BİRER FİLM YILDIZI OLDUĞUNU, GERÇEK KAHRAMANLIĞIN, SEVGİDE, DOSTLUKTA, YÜREKTE VE ARKADAŞLIKTA OLDUĞUNU ANLATMAKTIR
 
Oyun Tarihleri
8 mart C.ERTESİ,
9 MART PAZAR,
15 MART C.ERTESİ,
23 MART PAZAR
                                          29 MART C.TESİ
 
OYUN SAATLERİ:13:00 (Sadece 6 mart pazar günü oyun 12:30 oynanacak)
 
GİŞE TEL:0216 450 36 00
 
BİLET FİYATI: 15 YTL

Paylaş
Tiyatro Dünyası
Yazar Hakkında: 2006 yılında kurulan Tiyatro Dünyası portalı "Türkiye'nin en popüler, en zengin ve en güncel tiyatro haber ve bilgi portalıdır..."

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here