Metin Zakoğlu’ndan ŞOV DEVAM ETMELİ! (Tek Kişilik Müzikal)

Metin Zakoğlu’nun kendine ait üslupuyla yazıp yönettiği
“ŞOV DEVAM ETMELİ!” uzun süre hafızalarınızda yer edecek çarpıcı bir gösteri.Gerçek bir tiyatro kulisinin içine davet edileceğiniz bu eğlenceli gösteri de Eski bir Müzikal yıldızının geçmişiyle hesaplaşmasını kimi zaman kahkahalarla, kimi zaman gözyaşlarıyla izleyecek,ve Usta oyuncu Taylan Erler’in tek başına ufacık odaya sığdırdığı danslara,müzikal bölümlere hayran kalacaksınız. Sadece 30 şanslı izleyicinin alındığı ev tiyatromuzda gösteri sırasında içinden ağaç geçen salonumuzun bir köşesine oturarak elinizde bir kadeh şarabınızla,çayınız yada kahvenizle sanatın her yerde her durumda yapılabileceğinin tanıkları olacak ve ev tiyatromuzun sizde müdavimleri arasında yerinizi alacaksınız.Bizden söylemesi Dünyanın bu ilk EV TİYATROSU oluşumunu görmekte acele edin.

A.Çehow’un “Kuğunun Şarkısı” Adlı oyunundan yeniden Yazan – Yöneten: Metin Zakoğlu
Mekan ve Kostüm Tasarım: Tuğba Zakoğlu
Işık – Efekt: Bekir Erdem Öz
Fotoğraf: Korcan Meydan
Oyuncu: Taylan Erler

Seyirci yorumları:
Süper! Çok eğlenceli…Çok Keyifli… Çok Sevimli…Çok Yetenekli…Çooook Farklı…Metinciğim aklına sağlık.
Havva Ünal (Yapımcı)
Danslar büyüleyici güzellikte idi.En az bir kez daha izlemek şart.
Aytun Çelebi
Çok şık,çok sıcak mekanda çok kaliteli bir gösteri izledik.
Gamze Keçeci
Kısa zamanda insanı eğlendiren,günlük streslerden kurtulmayı sağlayan neşeli bir gösteri.
Mert Gençtürk
Bir insan bu kadar mı büyür sahnede…Bir yönetmen bu kadar mı farklı kılar sahneyi…Ve bir yazar nerden bulur bu replikleri…Hepinizi kutluyorum.Harika bir iş çıkarmışsınız…Ayakta alkışlıyorum.
Nazlı Öz
Bu evde! İzlediğim beşinci oyunum oldu…Hepsinden de yüzüm gülerek şaşırarak çıktım,tıpkı bu akşam ki gösteride olduğu gibi.Daracık mekanları sanatın gücüyle büyütmek bu olsa gerek.Beni hiç yanılmadı Zakoğlu Tiyatrosu.Herkes mutlaka sizleri izlemeli.Mutlaka.
Beste Ak


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here